Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawę górek trzeba doprowadzić do końca

Utworzony przez kasadnra, 10 listopada 2007 o 07:51
ciekawe dlaczego nikt nie pisze o wymuszonej dymisji vice prezesa MPK i kolejnym odrzuceniu przez radę nadzorczą kolejnego projektu nowego prezesa MPK
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czyżby dziennikwschodni wprowadził cenzurę, że nie emituje komenatrzy.to po co jest TO forum.???
0
hbhjb
0
dlaczego pod artykułem jest info"brak komentarzy" skoro są one pisane
0
srg
0
Nie rozumiem tego.Firma ECHO chce wyłożyć tyle pieniedzy na infrastrukturę w LUBLINIE a miasto się zastanawia....nie chce? Przecież i tak powstaje dookoła mnóstwo sklepów , galeriii . takie przeszkody są nienormalne.Czyżbyśmy mieli taki duży budżet że odrzucamy ; złote jajo ;?
0
Złote jajo to zdaje się dostało Echo w dość niejasnych okolicznościach - też chcę kupić grunty w mieście Lublinie po 100tys zł polskich za 1 ha!!!!???? i proszę się nie podszywać za oburzoną internautkę!!!! dość szemranych interesów w tym mieście!!!!
0
Żądam sprzedaży przez miasto Lublin terenów (jakichkolwiek,jak najwięcej) na moją rzecz po cenach zakupu gruntu przez Echo( przypominam jakie były ograniczenia w zagospodarowaniu!!!) Jeśli dojdzie do skutku ta bezprecedensowa " przewałka " sądownie będę domagał sie przeprowadzenia w/w transakcji!!!!! I tyle.....zachęcam wszystkich do podobnego potraktowania sprawy.
0
I po raz kolejny dzika promocja + naciąganie kolejnych ludzi.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: