Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Amerykanin Andy Beal nie pomoże. Ma kilka mld USD i nie wie, co się dzieje z banieczką, która powinna być dla mnie. Ja czekam i raczej się nie doczekam. Pracownice czekać nie mogą, co jest oczywiste. Czy się doczekają? W drugim przypadku mamy do czynienia ze zbrodnią przeciwko ludzkości. Dlaczego? Dlatego, że umysł człowieka nie jest na tyle elastyczny, aby sprostał tej zbrodni, która miejsce poza obozem zagłady i w warunkach pokoju. Trzeba wyłapać tych, którzy to umożliwili, czyli TS dla Tuska i wielu innych. Oczywiście czapy w rachubę nie wchodzą. Co robić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku...wa - 600 PLN za 2,5 miesiąca , a zaraz pseudo firma zniknie, bo US się do niej dobrał, zaś pan prezes założy następną i kolejne naiwne będą dostawać po tyłku. Porąbany świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i pan prezes będzie narzekać jak to super przedsiębiorcy mają źle w tym kraju.Samochód pewnie jak u ojca Tadeusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie pan Dominik naciągnął na srodki czystosci , ponad pół roku obiecywal ze odda , ze juz , tylko chwila itd... aź w końcu sprawa skonczyla sie w sądzie, gdzie do tej pory nie rozliczył długu, u innych dostawcow tez ma sporo dlugu.. pod innym szyldem prowadzi dzialanosc podobnej maści w innych miejscach z tego co sie orientuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...