Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stadion Narodowy im. Lecha Kaczyńskiego?

Utworzony przez przeciw, 12 kwietnia 2010 r. o 14:36
Panowie z FAKTU zachowajcie swoje pomysły dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No bez jaj co za duren to wymyslil???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorszy pomysł faktu...i zarazem najgłupszy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kretyńskie pomysły jakiś idiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wytatuujcie go sobie na klacie jeszcze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wobec tego zróbmy do spółki im. śp. JPII i śp.Lecha Kaczyńskiego.Teraz jeszcze trzeba uhonorować inne ofiary-ale im można poświęcić kilkadziesiąt ulic w stolicy-przecież nie można zapominać o ich dokonaniach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młodych demokratów proszę o szacunek i nie wypisywanie głupot w takiej chwili!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo usypmy kopiec parze prezydenckiej gdzieś pod Warszawą.To byli naprawdę ciepli,bezinteresowni ludzie ,którzy mieli na uwadze dobro każdego człowieka a w szczególności Polaków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy temu facetowi nic nie dolega?, oj Warzecha, Warzecha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To potworna tragedia, ale nie oznacza że Pan Prezydent Kaczyński nagle stał się super prezydentem. Był wartościowym człowiekiem, co teraz doceniamy, ale przezydent cóż, nie sprawdził się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem ze gdyby planowano nazwac imieniem Donalda Tuska inaczej byscie klapali dziobami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kkk~ napisał:
To potworna tragedia, ale nie oznacza że Pan Prezydent Kaczyński nagle stał się super prezydentem. Był wartościowym człowiekiem, co teraz doceniamy, ale przezydent cóż, nie sprawdził się...
a ja uważam zupełnie inaczej moim zdaniem (uważałem tak długo przed Jego smiercią) że jest najlepszym Polskim Prezydentem od 89 roku, Polska była dla niego najważniejsza długo zwlekał z podpisaniem Traktatu Lizbońskiego bo jest on bardzo niekorzystny dla Polski dla jej suwerennosci, dzieki niemu poprawily sie relacje z najbliższymi sąsiadami (Czechami Słowacją Litwą i Ukrainą) a także dalszą Gruzją , relacje z Niemcami też nie uległy pogorszeniu. był Patriotą przez duże P. Uwielbiany przez media Kwaśniewski zrobił nam nie raz wstyd ... był pijny w wielu mijscach na wielu uroczystościach .... moze kiedyś zrozumiesz kto jest prawdziwym patriotą czy ten ktory jest medialny czy ten który wlaczy o Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam,że powinien być im. Ofiar Katastrofy Smoleńskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie troche przesadzacie, stało się co się stało ale moim zdanie Stadion Narodowy powinien nosić nazwisko któregoś z polskich piłkarzy lub trenerów a wyśmienitych osób nam nie brakowało, nie popadajmy w obłęd,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również jestem ZA, chociaż mam swoje 18 lat, ale uważam, że śp. Pan Prezydent dużo dobrego dla Polski zrobił i na pewno tak wspaniałego człowieka już nie znajdziemy. ;( A to, ze dzięki innym kochanym politykom i mediom był uważany za człowieka nieporadnego, nie ma nic wspólnego z tym, jak wspaniały był naprawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Angela~ napisał:
Również jestem ZA, chociaż mam swoje 18 lat, ale uważam, że śp. Pan Prezydent dużo dobrego dla Polski zrobił i na pewno tak wspaniałego człowieka już nie znajdziemy. ;( A to, ze dzięki innym kochanym politykom i mediom był uważany za człowieka nieporadnego, nie ma nic wspólnego z tym, jak wspaniały był naprawdę.
A tak konkretnie to co dobrego zrobił ? Bo złego nie wymienię - o zmarłych źle nie mówimy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~malone~ napisał:
a ja uważam zupełnie inaczej moim zdaniem (uważałem tak długo przed Jego smiercią) że jest najlepszym Polskim Prezydentem od 89 roku, Polska była dla niego najważniejsza długo zwlekał z podpisaniem Traktatu Lizbońskiego bo jest on bardzo niekorzystny dla Polski dla jej suwerennosci, dzieki niemu poprawily sie relacje z najbliższymi sąsiadami (Czechami Słowacją Litwą i Ukrainą) a także dalszą Gruzją , relacje z Niemcami też nie uległy pogorszeniu. był Patriotą przez duże P. Uwielbiany przez media Kwaśniewski zrobił nam nie raz wstyd ... był pijny w wielu mijscach na wielu uroczystościach .... moze kiedyś zrozumiesz kto jest prawdziwym patriotą czy ten ktory jest medialny czy ten który wlaczy o Polskę.
Zwlekał z podpisaniem Traktatu,który wcześniej osobiście wynegocjował ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o 21.00 zapalmy znicze w oknach na znak żałoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja powiem tak, pochodzę z patriotycznej rodziny i nie mam zamiaru spierać się z dzieciakami, którzy nie mają szacunku dla zmarłych. Dla mnie śp. Pan prezydent był i pozostanie wielkim człowiekiem, dzięki któremu Polska była Polską. To, ze wasze rodziny były przeciwko, czy wy sami nie ma żadnego znaczenia. jeśli wg was prawdziwy prezydent to taki który kocha media i ma super wygląd to naprawdę żal mi was. Na tym kończę swoją dyskusję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...