Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stadion Narodowy im. Lecha Kaczyńskiego?

Utworzony przez przeciw, 12 kwietnia 2010 r. o 14:36
Z całym szacunkiem, jaki mam do śp. Lecha Kaczyńskiego, ale to jest głupi pomysł. Stadion narodowy jest związany ze sportem, a Pan Prezydent akurat blisko ze sportem nie był. Jako dobrego człowieka, męża, brata go cenię, ale niestety jako prezydent moim zdaniem się nie sprawdził. Media strasznie go teraz wybielają, za bardzo. Myślę też, że ktoś wpadnie na pomysł, żeby mu pomnik w środku Warszawy wybudować. Czy nie można zachować umiaru? Nawet w rozmowie o zmarłym? Tyle ode mnie. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Kret~ napisał:
Z całym szacunkiem, jaki mam do śp. Lecha Kaczyńskiego, ale to jest głupi pomysł. Stadion narodowy jest związany ze sportem, a Pan Prezydent akurat blisko ze sportem nie był. Jako dobrego człowieka, męża, brata go cenię, ale niestety jako prezydent moim zdaniem się nie sprawdził. Media strasznie go teraz wybielają, za bardzo. Myślę też, że ktoś wpadnie na pomysł, żeby mu pomnik w środku Warszawy wybudować. Czy nie można zachować umiaru? Nawet w rozmowie o zmarłym? Tyle ode mnie. [*]
"Wybielają"? Robią raczej zadośćuczynienie za oczernianie go, wyolbrzymianie wad i umniejszanie zalet. Stadion Narodowy im Lecha Kaczyńskiego. Zdecydowanie jestem ZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Kret~ napisał:
Z całym szacunkiem, jaki mam do śp. Lecha Kaczyńskiego, ale to jest głupi pomysł. Stadion narodowy jest związany ze sportem, a Pan Prezydent akurat blisko ze sportem nie był. Jako dobrego człowieka, męża, brata go cenię, ale niestety jako prezydent moim zdaniem się nie sprawdził. Media strasznie go teraz wybielają, za bardzo. Myślę też, że ktoś wpadnie na pomysł, żeby mu pomnik w środku Warszawy wybudować. Czy nie można zachować umiaru? Nawet w rozmowie o zmarłym? Tyle ode mnie. [*]
walesa tez lotnikiem nie byl a ma swoje lotnisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...