Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stadion Narodowy w Warszawie: Zobacz jak wygląda (zdjęcia)

Utworzony przez Gość, 27 lutego 2012 r. o 13:50
Bubel narodowy a nie stadion! PO to złodzieje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bubel narodowy a nie stadion! PO to złodzieje!!!
Wnioskujac ze sposobu wyrazania frustracji wnioskuje, ze cos takiego, jak Stadion Narodowy przewyzsza Twoje mozliwosci intelektualnego postrzegania rzeczywistosci! Osobiscie zwiedzalem ten obiekt i musze z cala stanowczoscia napisac, ze jest bardzo ciekawy! Widzialem stadiony w innych miastach europejskich...i wiem, ze w Warszawie zrobili dobra robote! Twoje pustoslowie nie wnosi kompletnie nic do ewentualnej dyskusji, a jedynie udowadnia skrajny stopien ograniczenia myslowego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarek P. napisał:
Wnioskujac ze sposobu wyrazania frustracji wnioskuje, ze cos takiego, jak Stadion Narodowy przewyzsza Twoje mozliwosci intelektualnego postrzegania rzeczywistosci! Osobiscie zwiedzalem ten obiekt i musze z cala stanowczoscia napisac, ze jest bardzo ciekawy! Widzialem stadiony w innych miastach europejskich...i wiem, ze w Warszawie zrobili dobra robote! Twoje pustoslowie nie wnosi kompletnie nic do ewentualnej dyskusji, a jedynie udowadnia skrajny stopien ograniczenia myslowego!
Człowieku za cene tego jednego ukraińcy wybudowali wszystkie swoje,o czym ty piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam kradną wcale nie mniej jak u nas,a jednak się im udało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarek P. napisał:
Wnioskujac ze sposobu wyrazania frustracji wnioskuje, ze cos takiego, jak Stadion Narodowy przewyzsza Twoje mozliwosci intelektualnego postrzegania rzeczywistosci! Osobiscie zwiedzalem ten obiekt i musze z cala stanowczoscia napisac, ze jest bardzo ciekawy! Widzialem stadiony w innych miastach europejskich...i wiem, ze w Warszawie zrobili dobra robote! Twoje pustoslowie nie wnosi kompletnie nic do ewentualnej dyskusji, a jedynie udowadnia skrajny stopien ograniczenia myslowego!
Jarek P. - ty już tak nie broń tej żydowskiej wiewióry z POmorza. PO przez te lata budowy się nakradło już kasy. POwymyślali jakieś niePOtrzebne NCS-y, POdpisali z nimi wysokie kontrakty, a POtem taki Kapler dawał odsyp tuskowi czy drzewieckiemu. Dla mnie to jest kryminał. POwinna zająć się tym PrOrukatura i CBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że dużo psychicznych w komentarzach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robex napisał:
Jarek P. - ty już tak nie broń tej żydowskiej wiewióry z POmorza. PO przez te lata budowy się nakradło już kasy. POwymyślali jakieś niePOtrzebne NCS-y, POdpisali z nimi wysokie kontrakty, a POtem taki Kapler dawał odsyp tuskowi czy drzewieckiemu. Dla mnie to jest kryminał. POwinna zająć się tym PrOrukatura i CBA
...spelnij wiec swoj obywatelski obowiazek i zglos bezposrednio odpowiednim organom scigania zaistniale nieprawidlowosci. Nie pisz jednak, ze ktos ukradl i sprzeniewierzyl....jesli nie masz odwago wystapic z takim zarzutem. Tylko ludzie mizernego pokroju oskarzaja i opluwaja bezpodstawnie! Piszemy o wielkiej inwestycji i wielkich nakladach finansowych z naszej wspolnej kieszeni, Mamy dlatego swiety obowiazek reagowac odpowiedzialnie, a wiec zglaszac o wiadomych nam faktach odpowiednie wladze! Nie pisz tylko, ze i prokuratorzy sa skorumpowanii i na pewno nie zareaguja! Skad w Was tyle frustracji, zawisci i niecheci do wspolobywateli? W naszym kraju wbrew opiniom gloszonym przez wiecznie niezadowolonych mozna z pewnoscia dobrze i godnie zyc bez potrzeby obwiniania innych. Wystarczy rozejrzec sie dookola siebie i zastanowic, czy przypadkiem sami nie jestesmy winni naszych niepowodzen!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarek P. napisał:
...spelnij wiec swoj obywatelski obowiazek i zglos bezposrednio odpowiednim organom scigania zaistniale nieprawidlowosci. Nie pisz jednak, ze ktos ukradl i sprzeniewierzyl....jesli nie masz odwago wystapic z takim zarzutem. Tylko ludzie mizernego pokroju oskarzaja i opluwaja bezpodstawnie! Piszemy o wielkiej inwestycji i wielkich nakladach finansowych z naszej wspolnej kieszeni, Mamy dlatego swiety obowiazek reagowac odpowiedzialnie, a wiec zglaszac o wiadomych nam faktach odpowiednie wladze! Nie pisz tylko, ze i prokuratorzy sa skorumpowanii i na pewno nie zareaguja! Skad w Was tyle frustracji, zawisci i niecheci do wspolobywateli? W naszym kraju wbrew opiniom gloszonym przez wiecznie niezadowolonych mozna z pewnoscia dobrze i godnie zyc bez potrzeby obwiniania innych. Wystarczy rozejrzec sie dookola siebie i zastanowic, czy przypadkiem sami nie jestesmy winni naszych niepowodzen!
Zabrakło w tym kraju DEKOMUNIZACJI i nie można tak jak byś chciał przejść nad tym dalej do porządku dziennego. Środowisko polityczne jak sędziów i prokuratorów nie zostało oczyszczone z CZERWONEGO ELEMENTU,który to element nie pozwala się teraz normalnie rozwijać i iść dalej do przodu.Jak chcesz się rozejrzeć i po oglądać to polecam film NOCNA ZMIANA,ja też przed obejrzeniem miałem więcej w sobie optymizmu ale niestety póżniej przejrzałem na oczy.Żyjemy dalej w kraju komuchów i konfidentów,otaczają nas na co dzień z każdej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierwsza częsć meczu była genialna a w drugiej grecy fałlowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...