Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Starachowice: Urodziła martwe dziecko na podłodze, między szpitalnymi łóżkami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 listopada 2016 o 17:05 Powrót do artykułu
Ordynator Wydziału Położnictwa lekarz dyżurny i cała zmiana personelu medycznego powinni być wyrzuceni na zbity pysk za takie podejście do pacjentki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no i co na to durne babsztyle?! ZALEGALIZOWAĆ ABORCJE NA ŻADANIE! Nie wyjda protestowac przeciwko złej opiece położniczej /około/po porodowej tylko zaczną drżeć ryje za aborcją. Żenada. Der Dziennik prowokuje a duraki sie podniecają.
0
Standardowa obsługa, niestandardowa jest tylko w fikcyjnej Leśnej Górze.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ordynator Wydziału Położnictwa lekarz dyżurny i cała zmiana personelu medycznego powinni być wyrzuceni na zbity pysk za takie podejście do pacjentki.
nie cała zmiana, bo nie ma czegoś takiego jak wsyscy za jednego. Ty jak hitler za czasów wojny tak jak opowiadał mój śp. ojciec, jak niemcowi mieszkaniec wsi ukradł żyletkę to niemiec chciał zabić całą wieś. Jak tak dalej, to ja uważam, że też jak jest źle wychowane dziekco np. zamordowało kogoś ostatnio kajetan, no to też skazać rodziców bo go źle wychowali. itp.
0
W zaistniałej sytuacji poszkodowana kobieta może wystąpić o odszkodowanie z OC Szpitala w związku z niedopełnieniem obowiązków służbowych przez personel i naruszenie Karty Praw Pacjenta więcej info euco@onet.pl 513 996 555
0
Rutyyyyyyyyyyyyyyyyyna i olew totalny
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: