Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Start i SPS Eko Różanka nie zwalniają tempa, wyniki 14 kolejki chełmskiej okręgówki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 kwietnia 2017 r. o 17:44 Powrót do artykułu
EKO!EKO!EKO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie leży ta "słynna" Różanka ? Jakoś nie kojarzę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie życie teraz wszystko jest eko, ale na pewno nie jakieś eko różanka. No proszę was ludzie chyba nie wierzycie że jakieś eko awansuje i nie wiadomo po co, gdzie będzie grało? Na jak długo wystarczy kasy? Czy ten sponsor jest na tyle...odważny żeby pchać kasę, która nigdy się nie zwróci? A ci, którzy u niego grają mają niezły ubaw, że znaleźli takiego "sponsora" co tyle płaci za tak niską ligę. Jest to ewenement na cały kraj. Tylko zazdrościć tym chłopakom co "doją" taką kasę w tak niskiej lidze. Jedno jest pewne, że jeżeli jakimś cudem uda się awansować, to z całą pewnością nie będą grali u nas we Włodawie, bo we Włodawie tylko WŁODAWIANKA!!! A takie chodzą plotki, że za kasę można wszystko i że będą grali we Włodawie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdrościsz że taka drużyna jak EKO Różana szybko się rozwija i może tak szybko po 3 sezonach grania na seniorskim poziomie awansować do IV ligi, dlatego tak gadasz. Ja kibicuje Włodawiance i EKO i bardzo bym się cieszył(pewnie nie tylko ja) jak bym w naszym powiecie były dwie drużyny które będą grać na tym poziomie. A co do stadionu to jeśli nawet EKO by się nie udało swój stadion przystosować do wymogów IV ligowych to myślę że miasto Włodawa nie robiło by problemu z wynajęciem stadionu, bo to jest stadion MOSIRu a nie Włodawianki. Przypominam że jak EKO grało jeszcze w "A" klasie i remontowało swój stadion to grali trzy mecze na stadionie we Włodawie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...