Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Start wciąż zwycięski. Wyniki chełmskiej okręgówki.

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 maja 2017 r. o 05:39 Powrót do artykułu
Bez przesady panie kierwoniku,Start grał słabe spotkanie ale zwycięstwo nie podlega żadnej dyskusji,sędziowie w niczym nie pomogli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli kierownikiem klubu jest taki futbolowy analfabeta jak Pan Roman Wielgus, to nie ma co się dziwić że drużyna podąża prostą drogą do spadku. Panie kierowniku , ja to bym powiedział , że 11 z siedmiu bramek w tym meczu było ze spalonego. Komedia. Sędziowanie w tej lidze jest katastrofalne ale akurat w tym meczu to sędziowie nie mieli zbyt dużo pracy. Chyba na serio nie myśleliście o punktach w Krasnymstawie. Wasze targety są gdzie indziej. (target - trudne angielskie słowo) - polecam gogle translator. Ambicji i sił mieliście na 40 min.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to dobre: "W strzałach na bramkę był remis 9:9", a wynik 7:0 dla Startu Krasnystaw. Panie Wielgus, nie policzył Pan dwóch celnych strzałów Pańskich zawodników do własnej bramki. Ot i cała Pańska arytmetyka :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie  Romanie Wielgus, kierowniku gdzieś pan był i coś pan oglądał!!!!!!!!!! ? ps.Nie gadaj pan głupot- bardzo proszę ....................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt start grał słaby mecz i wygrał 7:0 a co by było panie kierowniku gdyby chłopaki zapiepszali jak w z eko czy z zÓŁkiewkĄ a tamte zespoły są silniejsze jak pańskie vitrum. wiecej pokory. a i jeszcze jedno *** mnie obchodzi co powiedział kierownik vitrum.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka ,że sędziowie ewidentnie pomagają drużynie startu w wejściu do 4 ligii bo tak chcę chełmski związek ...najwięcej bramek strzelonych z rzutów karnych ,często niesłusznie dyktowanych (mecz z frassati w rundzie jesiennej tutaj się przypomina ) bramki ze spalonych i kartkowanie drużyn przeciwnych za rzekome faule .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo że Start gra dziadostwo to niby czemu nie zasługuje na 4 ligę? Ludzie taki mamy poziom piłki!!!! Co Vitrum zasługuje??? Roman wrzuć na luz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman jedź pryskać rzepak to przestaniesz gwiazdorzyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman idź karmić wieprzki i przestań gwiazdorzyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman idź buraki plewić to ci się odechce gwiazdorzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boli? MA BOLEĆ! START KRASNYSTAW! WITAMY W 4 LIDZE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry, cześć i czołem! Pytacie skąd się wziąłem?! Jestem Wesoły Romek! Mam W Woli Uhruskiej domek, a w domku wodę, światło, gaz! Powtarzam zatem jeszcze raz: jestem Wesoły Romek! Mam…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Start Krasnystaw ma ogranych młodych chłopaków i wielu doświadczonych zawodników. Co sezon brakuję im kilku pkt do awansu , mam nadzieję że w tym roku już nic im w tym nie przeszkodzi. Co do opinii Pana kierownika drużyny z Woli Uhruskiej to nie mam pytań. Start mógł zagrać najgorszy mecz a i tak nie mial prawa przegrać xD Ta opinia Pana W. to chyba zostala umieszczona tylko i wyłącznie w celu humorystycznym :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Romek idź przegon jeszcze raz zacier to przestaniesz gwiazdorzyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman idź na ryby i przestań gwiazdorzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman jedź do miasta na zakupy i przestań gwiazdorzyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak start nie może to sędzia pomoże :d przykład mecz startu z eko do przerwy 0:1 dla eko po przerwie kartki dla gości, nieuznany gol eko i bramki startu ze spalonego, ale nie martwcie się kibice startu w 4 lidze będziecie zbierać równo baty i sędziowie już nie bardzo pomogą. a niestety mimo że chłopaki z eko dosłownie "za***ają" to jednak 4 liga poza zasięgiem narazie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fan eko, kolejny po Macierewiczu który zwąchał zamach Antek słyszy wybuchy i widzi mgłę a fan eko widzi niesłusznie podyktowane karne dla przeciwników eko oraz spisek sędziów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naucz się najpierw trudnej sztuki czytania ze zrozumieniem zanim dodasz odpowiedź na post. Nie pisałem nic o niesprawiedliwie podyktowanych karnych dla startu, co nie zmienia faktu że sędziowie wyraźnie pomagają startowi i widzą to też kibice innych drużyn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płacz buraku i narzekaj na sędziów bo już tylko to Wam zostało,nie ma awansu to posadzcie kartofle na waszym smiesznym stadioniku razem z Romanem Wielgusem będziecie tworzyć idealny duet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...