Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Starzy” ojcowie mają głupsze dzieci?

Utworzony przez ziomek, 2 kwietnia 2009 r. o 15:49 Powrót do artykułu
interesujące badania-potwierdzam doświadczeniem życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak jak z wyższością margaryny nad masłem i odwrotnie. W sprawie starych ojców też już było odwrotnie - podawano liczne przykłady z historii za wręcz genialnością ich dzieci. A ja myślę, że niewielkie znaczenie ma sam fakt spłodzenia w takim czy innym wieku tylko poziom intelektualny matki czy ojca. Jeśli starszy tatuś ma "Alzheimera" to napewno specjalnie dziecka nie rozwinie ale jeśli jest sprawny umysłowo to z całą pewnością ma więcej do przekazania dziecku niż "szczawik". Jak wiadomo nikt nie rodzi się geniuszem ale jego przyszły intelekt kształtują warunki i środowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może po prostu bardziej inteligentne kobiety nie dają sie omamić w młodym wieku pierrwszemu lepszemu stąd taka zależność w przypadku mężczyzn - ci starsi do tej pory sobie nie znaleźli kobity bo są mniej zaradni Zależność zbadali, ale gdzie jest przyczyna a gdzie skutek - to osobny temat, jak zwykle zresztą przy takich "doniesieniach naukowych". Podobnie jak z badaniem z którego wynikało że mężczyźni więcej rozmawiający przez telefon mają mniej plemników w nasieniu, tylko nikt nie zwrócił uwagi że faceci z wyższym poziomenm testosteronu (a więc większą produkcją plemników) są też z reguły mniej rozmowni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...