Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Statystyczny lubelski emeryt dostaje 1300 złotych na rękę

Utworzony przez zuza, 5 listopada 2010 r. o 11:07
Kocham te statystyki... Mamy 2 emerytów, jeden dostaje emeryturę wojskową, powiedzmy 4 tyś zł, drugi tyrał całe życie ima dziś 1 tyś. zł. Statystycznie daje nam to wspaniały wynik 2,5 tyś zł. Statystycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Średnie wynagrodzenie netto 2000,00 to bujda znów zawyżają Ci na najwyższych stołkach. Wiekszość firm zatrudnia za minimale czyli niecałe 1400 ale brutto i musi za to wyżywić siebie i rodzinke. Wiekszość emerytów ma 800 zł a wszystko rośnie ...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRUTTO czy NETTO bo to istotne!? Ja pracuje 40 godzin w tygodniu i mam 2050zł BRUTTO i nie ma mowy o podwyżce tak jak z rentą czy emeryturą to kpina nawet nie średnia krajowa to daje około 480 Euro i my jesteśmy częścią UE? Cud Donka - cud że Polacy za tyle są w stanie żyć na takim poziomie na zachodzie by nie dali rady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do sejmu wpłynął dzisiaj pisowski projekt ustawy, żeby wójtowie i prezydenci po zakończeniu kadencji dostawali po 150.000,- zł ekstra, albo emeryturę pomostową do osiągnięcia wieku emerytalnego. A zwykłym emerytom 1300,- zł wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety po 30latach pracy mam na czysto 1020zł emerytury ,chciała bym mieć 1300 tak jak podajecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewka napisał:
Średnie wynagrodzenie netto 2000,00 to bujda znów zawyżają Ci na najwyższych stołkach. Wiekszość firm zatrudnia za minimale czyli niecałe 1400 ale brutto i musi za to wyżywić siebie i rodzinke. Wiekszość emerytów ma 800 zł a wszystko rośnie ...........
otóż to, STATYSTYKA!- statystycznie jak facet idzie z psem na spacer, to kazdy z nich ma 3 nogi... bawi mnei to podawanie wielkości statystycznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie po 25 latach pracy też ,,wystarcza"1.100 zł.........................- dojazd do pracy 200 zł..........................................Jak żyć????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjant w Polsce po 15 latach pracy (jeśli chce odejść na emeryturę) dostaje na emeryturze 50 % ostatniej pensji - czyli minimum 1,5 - 2 tys. PLN. W Niemczech policjant pracuje (żeby dostać emeryturę) aż do osiągnięcia normalnego wieku emerytalnego. Szary człowiek pracuje w Polsce do 60 - 65 roku życia i dostaje 700 - 1200 zł na rękę na emeryturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z kad sie biora te srednie jestem pielegniarka z zawodu przepracowałam w UM w szklonictwie a dokładnie jako przedszkolanka a żlobku 30 lat i mam 1000zł emerytury na reke z kad te dane znowu dyrektorzy i inne układowe osoby to zawyżaja!!!!!!! płace obecnie za mieszkanie w bloku 750złczynsz itd + woda gaz co dwa miesiace srednie 200 zł wiec za co tu życ gdyby nie maż umarli bysmy z glodu gdzie jest to co obiecywali nowe wybory nowe obietnice tylko z czego ludzie maja ŻYC--wy bezduszni politycy Powinno dojscv do buntu panstwowego bopolitycy układowcy łatwia prace pieniadze a ci co na nich pracuja klepia biede i podejzewam ze czesciej moze komus odwalac jak w lodzi bo kres zawsze nastepuje jak sie nie dba o wyborców i podatnikow a samemu sie kabze nabija---Politycy załosni jestescie ze wbrew sobie obiecujecie byle glos dostac----DLACZEGO URZAD URZEDNICY NIE ODPOWIADAJA FINANSOWO ZA SWOJE BŁDY KTO WRESZCIE TO ZMIENI I ZMIENI BOGADZENIE SIE LUDZI UM ZA CZYJES PIENIADZE---KIEDY PRACOWNIK ROBOL BEDZIE NA ROWNI Z INNYMI CO UMIEJA PIENIADZE WYCIAGNAC---GDZIE SPRAWIEDLIWOSC BO PIS I PO DAWNO ZAWIEDLI OBIECYWANKI CACANKI A PUZNIEJ NIESTETY NIE ZDAZYLISMY W TEJ NASZEJ WALCE ABY SAMI SIE DOROBIC I RODZINE USTAWIC NO I KOCHANKI ZNAJOMYCH ITD ..... A WY PLEBS Z LUBELSZCZYZNY PLACIC I PŁAKAC BO WYBRANI SIE BAWIA. DLACZEGO LUBLIN TO POLSKA B ALBO JUZ C Z ZAROBKAMI I OGULNYM ZYCIEM A WLADZE WYDAJA MILIONY TYLKO KOMU NACO KOGO USTAWIAJA BO NAPEWNO NIE SPOŁECZENSTWO ZEBY ZYLOSIE LEPIEJ CZYLI PODWYZKI DLA PLEBSU UM ZMNIEJSZENIE PODATKOW O CO WALCZYC SKOROSFOŁOCZ ZASIADA W RADACH NADZORCZYCH I MA TO W du*** CHCA GLOSÓW PRZED WYBORAMI!!!!!JEST BEZROBOCIE WIEC CZEGO TRZYMAJA EMERYTÓW W URZEDZIE MIEJSKIM TO DODATKOWY SMIECH I KORUPCJA ALE SAD JUZ NIEDLUGO MOZE NIE SKORUPOWANY SIE TYM ZAJMIE!!!!CHODZ WATPIE PEWNIE TO NASTAPI JAK LUDZIE NA ULICE Z LUBLINA LUB POLSKI WYJDĄ!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż ja zacytuję pewną reklamę "statystyczny Polak nie istnieje..."! Kurde 1300??? Ja tyle nawet nie zarabiam!!! A statystycznie 2000 zł netto pensja wynosi??? Pytam się gdzie??? Bo w Kraśniku mało kto tyle zarabia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ludziki - 100 z nas zarabia 1000 zł. a 5 "wybranych" po 15000 zł. i mamy statystycznie po 1666,67 zł. na głowę. UWIELBIAM STATYSTYKI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się k ....... zyje w naszym kraju, a zwłaszcza w lubelskim, zgroza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE REDAKTORKU KOCHANY!!!Z EMERYTURY TO DA SIĘ WYŻYĆ DO PIERWSZEGO TYLKO WTEDY GDY ZUS WYPŁACA JĄ 20-TEGO KAŻDEDO MIESIĄCA!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOJA SIOSTRA PIELAGNIARKA LAT 64 ma tylko 1117, 80 gr. Moja koleznka 63 lata, mgr, nauczycielka ma tylko 1230 zl. Ja zas, mgr, Pani profesor" w liceum przez 37 lat, mam 1269z. Srednia - jak widac .. A ilez osob ma po 900zl emerytury !! Skad taka wysoka srednia ? Moze to jest brutto 1300zl ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...