Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stenogramy z zapisem czarnych skrzynek TU-154 opublikowane

Utworzony przez ~gość~, 1 czerwca 2010 r. o 17:47
KapRal napisał:
Znasz to z autopsji? Byłeś w wojsku? Znałeś osobiście Prezydenta RP Lecha Kaczynskiego? Czy nie jesteś czasem mamisynkiem który pomimo pełnoletności ciągle trzyma się rąbka maminej spódnicy? Płaczesz nadal, że już do nocnika robić nie możesz i kaszki z buteleczki jeść? Wiesz czym jest plotka? Gdybym był na ten przykład posłem Palikotem to pewnie bym zapytał czy...a zresztą - to Twój a nie mój problem...
Byłem. Nie znam - i cała szczęście. Nie jestem. Nie płączę do nocnika. Twoja stara mi ciągnie i to wystarczy. Wiem czym jest plotka. Zimny lech bohatersko poległym prezydentem polski. To jest plotka. Ani prezydentem Polski (tylko pis) ani bohatersko poległym (katastrofa komunikacyjna z własnej winy). To jest plotka. Jakbyś był. A jesteś zwykłą łajzą na dodatek nie mającą kłopoty z wysłowieniem się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...o_czarnych.html a niektórym idiotom, na brak faktów, to i miesiąc mało.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JURA napisał:
######wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...o_czarnych.html a niektórym idiotom, na brak faktów, to i miesiąc mało.....
######wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...o_czarnych.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######91.210.209.188/Transkrypcja_rozmow_...tu_Tu-154_M.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ko(L)a napisał:
Byłem. Nie znam - i cała szczęście. Nie jestem. Nie płączę do nocnika. Twoja stara mi ciągnie i to wystarczy. Wiem czym jest plotka. Zimny lech bohatersko poległym prezydentem polski. To jest plotka. Ani prezydentem Polski (tylko pis) ani bohatersko poległym (katastrofa komunikacyjna z własnej winy). To jest plotka. Jakbyś był. A jesteś zwykłą łajzą na dodatek nie mającą kłopoty z wysłowieniem się.
Twierdzisz, ze Prezydenta L. Kaczyńskiego wybrali tylko czlonkowie PIS? - no to PO i cala reszta to tylko jakies nie wiecej niz 10% elektoratu wyborczego... Cala reszta twojej wypowiedzi jest na poziomie slownictwa i insynuacji liderow "przewodniej" sily narodu - pasujesz do nich jak ulal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JURA napisał:
######wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...o_czarnych.html a niektórym idiotom, na brak faktów, to i miesiąc mało.....
Takis wybiórczy, że tego co ponizej nie zacytowałes? "To był zamach – mówią eksperci polski i niemiecki" ######media.wp.pl/kat,1022943,title,To-by...ml?ticaid=1a457
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby odlecieli do Moskwy albo na Białoruś nic złego by się nie stało. Lepiej się zastanówcie (zamiast na siebie bluzgać) dlaczego dowódca uparł się lądować, skoro wcześniej sam mówił, że chyba nie dadzą rady..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
---u---- napisał:
Gdyby odlecieli do Moskwy albo na Białoruś nic złego by się nie stało. Lepiej się zastanówcie (zamiast na siebie bluzgać) dlaczego dowódca uparł się lądować, skoro wcześniej sam mówił, że chyba nie dadzą rady..
Przeczytaj stenogramy jeszcze raz, i zakladajac, ze w 100% odpowiadaja prawdzie materialnej - pokaz nam w ktorym momencie dowodca uparl sie ladowac? To co piszesz to sa tylko interpretacje ktore maja powierdzic teze o winie pilotow i naciskach pasazerow. A jezeli to to byl zamach albo co najmniej nieumyslne spowodowanie katastrofy przez obsluge lotniska lub znajdujaca sie w wiezy nawigacyjnej osobe postronna? Dowodca uparl sie ladowac, czy wieza kontrolna naprowadzac nie tu i nie tak jak trzeba? "CO SIĘ STAŁO Z KONTROLEREM? Tymczasem szef zmiany kontrolerów lotów z wieży na lotnisku Siewiernyj, który 10 kwietnia sprowadzał prezydencki samolot, trzy dni później przeszedł na emeryturę! - To bardzo tajemnicza sprawa - mówi poseł Jerzy Polaczek z sejmowej podkomisji lotnictwa. Oficjalnie wszyscy kontrolerzy pracujący tego dnia na lotnisku zostali przesłuchani przez rosyjskich śledczych. Polska złożyła jednak wniosek o ich powtórne przepytanie w obecności naszych przedstawicieli. Rosjanie wyrazili na to zgodę, ale dopiero po dłuższym czasie. W tym czasie szef zmiany… po prostu zniknął."...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jo(L)ka napisał:
Coś słabo u ciebie z myśleniem jak na takiego intelektualistę, co na argumenty ma tylko inwektywy. Podpowiem. Jak wylądowali, to była decyzja o lądowaniu, czy nie? W stenogramach czarnych skrzynek masz odpowiedź kto ją wydał....
Przypuśćmy, że jesteś elektrykiem. Dyrektor wydaje ci polecenie, żebyś palcami dotknął nieizolowanych przewodów. Z twoją logiką powinieneś to zrobić, może nieco przedtem się powahawszy. A piloci, śmiem twierdzić, to ludzie inteligentni, myślący i świetnie wykształceni. I nie są samobójcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anula napisał:
Było od początku jasne , że winą obarczą tych , którzy zginęli. Rosjanie mieli dużo czasu ,żeby odpowiednio spreparować taśmy i zapewne to uczynili. Rząd jest winien temu , ze na to wszystko pozwolił. Widocznie tak miało być. I tacy ludzie pchają się na siłę do rządzenia.... Brak słów.
Wynajęli aktorów, którzy nagrali głosy pilotów. A może wysłali ich w TU-154 żeby przeżyli to sami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POWINNI UJAWNIC ZAPIS DZWIEKOWY Z KOKPITU BEZ JAKIEJKOLWIEK OBROBKI - NAPEWNO TAM NIKT NIE MILCZAL W OSTATNICH SEKUNDACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w jednej z gazet pisali ze piloci krzyczeli JEZU ...JEZU.......a teraz dowiadujemy sie ze ku*** >>>>>ku***>>>>>czyli co jest prawda?moze ktoś mi powie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemek napisał:
Ludzie, to oczywista oczywistość, że to sprawa ruskich. Tyle trzymali skrzynki, żeby to wszystko nagrać, no a zamach uzgodnił przecież tusek z putinem. Ale narud ich przejrzal i Prezydent Kaczyński zostanie świętym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mam szacunku dla czlowieka, ktory jest w stanie napisac "narud"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko idiota mógłby uwierzyć w te brednie przed wyborami, niech nam sku***syny ruskie oddadzą skrzynki bo my polacy czytać umiemy, w odróżnieniu od tych putinowskich zamachowców.szacunek dla pilotów oni nie są samobójcami, jak to na siłe chcą weprzeć im PO-wskie chamy i swołocz ruska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była zbrodnia Putina, uzgodniona z Tuskiem, pomimo że ten ostatni płakał później krokodylimi łzami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosia napisał:
w jednej z gazet pisali ze piloci krzyczeli JEZU ...JEZU.......a teraz dowiadujemy sie ze ku*** >>>>>ku***>>>>>czyli co jest prawda?moze ktoś mi powie?
w dzisiejszych czasach wszystko może być prawdą zależy jak się ją poda i komu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To była zbrodnia Putina, uzgodniona z Tuskiem, pomimo że ten ostatni płakał później krokodylimi łzami.
A PUKNIJ TY SIĘ ZDROWO!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...