Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stężyca > Polonez uderzył w grupę pielgrzymów

Utworzony przez wozak, 5 sierpnia 2008 o 08:05
Już się zaczęlo.Takie pochody są wielkim utrudnieniem dla poruszających się pojazdów mechanicznych,a pielgrzymi narażają własne życie i zdrowie. P.S.Co robili pielgrzymi o 5:50 na drodze?O tej porze obowiązuje jeszcze "cisza nocna".Nawet dzwony kościelne przed godz.6-tą nie dzwonią.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widze ze nie byles na pielgrzymce, ja w tej grupie chodzilem wiele lat i w na tym etapie tak wczesnie sie idzie. A do czestochowy jak sie wchodzi to wyruszamy jeszcze wczesniej. Moze powinienes współczuc, a nie zadawać głupie pytania!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z B(L)OGIEM NA JASNOM GÓREM. Jak wygląda historia Jasnej Góry i cuda z nią związane? W dniu śmierci JP 2 nawet TVP pokazywała cudowne zjawisko - GÓRA Płakała rzewnymi łzami i Jan jej było na imę. Nikt tego nie zgłosił do watykańskiej księgi ginnesa- robi to oczywiście KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY. Wszystkim wędrującym żolnierzom i e-PiSkopatowi zadaje zasadnicze pytanie - czy mundury sa święcone? KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje święcenie sprzętu wojskowego - czołgów, karabinów rakiet... w dniu wojska, czyli 15.VIII. Po jaką ch... mają chłopaki zapiwe...niczać z jęzorami na brodach? i reszta też! Wszystkim KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW daje KATECHIZM CYFROWY,a wnim: 1) WIERZĘ W JEDNEGO B(L)OGA... 2) NIE BĘDZIESZ MIAŁ B(L)OGÓW CUDZYCH...; 3) NIE BĘDZIESZ BRAŁ IMIENIA B(L)OGA.... Samej zaś utytułowanej panience proponuje KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC wysyłać SMS=y: W net książće telefonicznej wystarczy w PiSać w wyszukiwarkę nazwisko BOSEK lub BOŻ i dowolne miasto, a telefonów taka ilość, że stanowi silną konkurencję dla litanii do wszystkich świętych. Po wybraniu dowolnego numeru można pytać czy przy telefonie matka Boska lub matka Boża! Za wszystkie te abstrakcje przewidziane sa opłaty w koscielnej walucie wypuszczonej w bonach o nazwie ZABO - za takie ZABO BONY mozna mieć wszystko! (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
[quote name='WIERNY PIES' date='5.08.2008, 14:54' post='41081'] Z B(L)OGIEM NA JASNOM GÓREM. Jak wygląda historia Jasnej Góry i cuda z nią związane? W dniu śmierci JP 2 nawet TVP pokazywała cudowne zjawisko - GÓRA Płakała rzewnymi łzami i Jan jej było na imę. Nikt tego nie zgłosił do watykańskiej księgi ginnesa- robi to oczywiście KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY. Wszystkim wędrującym żolnierzom i e-PiSkopatowi zadaje zasadnicze pytanie - czy mundury sa święcone? KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje święcenie sprzętu wojskowego - czołgów, karabinów rakiet... w dniu wojska, czyli 15.VIII. Po jaką ch... mają chłopaki zapiwe...niczać z jęzorami na brodach? i reszta też! Wszystkim KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW daje KATECHIZM CYFROWY,a wnim: 1) WIERZĘ W JEDNEGO B(L)OGA... 2) NIE BĘDZIESZ MIAŁ B(L)OGÓW CUDZYCH...; 3) NIE BĘDZIESZ BRAŁ IMIENIA B(L)OGA.... Samej zaś utytułowanej panience proponuje KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC wysyłać SMS=y: W net książće telefonicznej wystarczy w PiSać w wyszukiwarkę nazwisko BOSEK lub BOŻ i dowolne miasto, a telefonów taka ilość, że stanowi silną konkurencję dla litanii do wszystkich świętych. Po wybraniu dowolnego numeru można pytać czy przy telefonie matka Boska lub matka Boża! Za wszystkie te abstrakcje przewidziane sa opłaty w koscielnej walucie wypuszczonej w bonach o nazwie ZABO - za takie ZABO BONY mozna mieć wszystko! (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [...CZlowieku zastanów się co piszesz...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zastanow się co piszesz.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: