Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I pewnie przypadkiem on zmarł. Bo nie podobały mu sie kolor kopiących butów. Kiedy w końcu będą normalni sędziowie???? Zabili gościa- siedzą dożywocie. Normalka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak już te wiejskie dzbany są w kiszkę odbytniczą zapinani w areszcie. Ale dopiero więzienny męski seks zacznie się pod celą. Wiem bo siedziałem za pobicia. Teraz jestem rurą bardaszną tam mnie przecwelili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy wiedzą kto zabił.... recydywa. Czemu? To był spokojny gość nigdy nie zaczepiał ludzi, a ten co zabił już nie raz pokazywał rogi i może w końcu się doigra bo jak zabili rodzinę kilkanaście lat temu to pierwszy wyszedł...rodzice pomogli, a teraz ciekawe jak będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...