Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stok narciarski Parchatka (dojazd, ceny, godziny otwarcia)

Utworzony przez Kamila34, 21 grudnia 2012 r. o 08:39
Mój syn tam dość często jeździ bo on kocha jeździć na nartach, a Zakopane mu sie juz znudziły to teraz wybrał Parchatkę Na ferie zimowe znów się tam wybiera. Tym razem z całą grupa znajomych, mam nadzieje ze bedą się świetnie bawili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karczma Parchatka to w ogole coś niesamowitego, miałam tam wesele i bardzo nam się podobalo. Wszystko świetnie zorganizowane, goście byli tak samo zadowoleni jak my.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A podacie stronkę albo adres? Trzeba sobie zaplanować jakiś wyjazd;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni jak dobrze pamietam są na Parchatka 187 w Puławach a stronka to www.karczma.parchatka.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijając, że karczma jest bardzo fajnym miejscem, bo nie raz się zatrzymywałem tam na posiłek, tym bardziej, że stok jest obok. Na tym stoku byłem minionej zimy kilkanaście razy, tym bardziej, że Puławy są moim rodzinnym miastem. Żałuję, że sezon zimowy dobiegł końca, ale pozostaje czekać na następny. Pozdrawiam ciepło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...