Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stok narciarski w Rąblowie

Utworzony przez Przemek, 21 grudnia 2010 o 22:15
Polecam ten stok. Dość przyjemnie się zjeżdża, fajna atmosferka, jest też kilka budynków na dole, min. wypożyczalnia, bar, czy place z gilem, gdzie można za free usmażyć kiełbaskę i wypić dość taniego jak na stok grzańca bo około 5-7 zł ... Sama trasa jest trochę krótka, ale w pobliżu i tak ciężko gdziekolwiek fajnie pośmigać na nartach ( w moim przypadku ) . Jeśli chodzi o koszty ( DLA NOWICJUSZY ) to hmm nart nie płaca się kupować, ponieważ to dość drogi wydatek, szczególnie jeśli to ma być tylko KILKA WYJAZDÓW, natomiast jeśli chodzi o REGULARNE odwiedzanie stoku to zdecydowanie POLECAM zakup, bo tak czy inaczej przy 30 dniach się zwróci ( zakładając, że 30 dni po 25 zł wypożyczenie ) to koszt około 750 zł a za taką cenę narty na dwa sezony już można kupić i to dość ciekawe, ciężko w tej cenie aby były łącznie z butami, ale najlepiej po sezonie kupować ( polecam używane jeden sezon)... Na nartach śmigam od kilku ładnych lat, także jak ktoś ma jakieś pytania to proszę pisać na tej stronce, także pytania dotyczące samego stoku, wypożyczania, kupowania itd. A i dodam jeszcze, że stok w Celejowie i Parchatce też jest godny polecenia, ale zależy kto jaką górkę lubi, Parchatka - górka stroma i krótka... Celejów górka dość długa, ale mało stroma ... Pozdrawiam fanów sportów zimowych dobrej przyczepności ;P
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a czy w Sylwestra stok też jest czynny?
0
Emilia napisał:
w sylwestra czynne do 2.00
0
A czy stok jest ubezpieczony jak by wydarzył się jakiś wypadek?
0
chyba niejest ubezpieczony mialem wypadek na tym stoku i nic w sumie z tego niemam co prawda szybko przybiegla obsluga opatrzyli i polecili pojechac do szpitala ale co ja tam wiem moze za slabo sie rozbilem
0
Ja niepolecam stoku dla snowbordzistów którzy się uczą. Zakaz podchodzenia pod stok! tylko orczyk...nie miła ochrona... Ośla łączka jest zamała i pełna ludzi na dodatek każą sobie płacić za możliwość kożystania. Nie wyobrażam sobie żeby osoba ucząca się deski wjechała orczykiem:) Jedzenie na stoku drogie i niesmacze. Polecam natomiast Parchatkę tam jest mniejsza ale dużo lepsza!
0
U rzetelskiego lepiej wieksze rabaty sa na zjazdy w rąblowie nic nie proponują ciekawego
0
Byłem tam w marcu 2012 i jako początkowemu narciażowi podobało się. Byłem też w lutym w Czarnej Górze ale wg mnie fajniej jest z powodu ognisk przy których można ogrzać się, lub upiec kiełbaskę, lub inną padlinkę ;-) Wpływa to na leszą atmosferę bo i browarka można przepić przy kiełbasce....
0
Tak, tylko cena jest inna niż w zwykłym przypadku :)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: