Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Straż Miejska: koniec pobłażania właścicielom psów

Utworzony przez aaa, 10 kwietnia 2009 r. o 09:22
Mała - to skoro jesteś taka sprytna, to dlaczego nie nauczyłaś go siadać na sedesiku (tego swojego psiaka). A do autora artykułu - w biuletynie informacji publicznej wydanej przez prezydenta miasta Lublina jest zapis, że psa "na smyczy i w kagańcu" należy wyprowadzać jedynie w sytuacji, kiedy znajduje się ona na liście ras niebezpiecznych. W innym przypadku wystarczy smycz LUB kaganiec...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psia kupa mać: http://blog.rp.pl/haszczynski/2008/04/29/p...ekiem/#comments
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Torebki Fedog z kupa w środku nie są odpadem niebezpiecznym i można je wrzucać do normalnego kosza ulicznego.
aaa napisał:
Sposób na zarabianie pieniędzy dobry i trawniki będą czystsze Tylko ciekawa jestem co taki właściciel ma zrobiz z "kupą w woreczku" - przecież nie można tego wrzucać do koszy na śmiecie ,bo 1. stwarza zagrożenie epidemiologiczne i sanepid może nałożyć karę za to 2. Ważniejszy powód - w lecie będzię smród i brud, a ludzie będą rzucać papierki na ziemię zamiast do cuchnącego kosza. Jednak sumując - po raz pierwszy popieram działam strażników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Polecam papierowe torebki z łopatką FEDOG. Za kilka groszy na allegro. Można wyrzucać do normalnego kosza. www.fedog.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, 1. torebki FEDOG z psią kupą nie są niebezpieczne i nie trzeba ich lokować w specjalnych koszach. Chyba ze tak mówi regulamin miasta. 2. W lecie mamy wrzucają do koszy pampersy. To nie śmierdzi? Fedog
aaa napisał:
Sposób na zarabianie pieniędzy dobry i trawniki będą czystsze Tylko ciekawa jestem co taki właściciel ma zrobiz z "kupą w woreczku" - przecież nie można tego wrzucać do koszy na śmiecie ,bo 1. stwarza zagrożenie epidemiologiczne i sanepid może nałożyć karę za to 2. Ważniejszy powód - w lecie będzię smród i brud, a ludzie będą rzucać papierki na ziemię zamiast do cuchnącego kosza. Jednak sumując - po raz pierwszy popieram działam strażników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...