Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strażnik dał radnej PiS mandat. Od komendanta dostał naganę

Utworzony przez 0monika23, 10 sierpnia 2011 r. o 07:54
Przyjdzie taki czas,że szefami będą tacy odważni faceci jak ten Strażnik,a obecni "wazeliniarze"tam,gdzie zawsze było ich miejsce,ale ich wrodzone klakierstwo i patologiczny system spowodowały,że znaleźli się na niewłaściwym stanowisku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie tu Prawo, gdzie tu Sprawidliwosc ?? To co zaprezentowala ta Pani to niestety standard dla Pis-u, co udowodnili w ciągu dwóch lat swoich rządów. Szkoda tylko że Polacy tak szybko o tym zapomnieli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani jest z PiSPS? Prawo i Sprawiedliwość Po Swojemu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[***]
Ostatnio edytowany 10 sierpnia 2011 r. o 09:49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edados@um.lublin.pl ja juz wyslalem PANI ELZBIETA DADOS TO ZWYKLA [***] POLITYCZNA
Ostatnio edytowany 10 sierpnia 2011 r. o 09:49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto posadzil tego czlowieka na stanowisku komendanta. To stary ukladowiec rowniez w policji tak sie zachowywal zmuszajac podwladnych do odstapienia od ukarania straszac konsekwencjami. Plamil mundur policjanta ateraz straznika. Kto go chroni i jaki ma w tym ineres zeby on trwal na tym stanowisku za wielkie pieniadze i emeryture. Przeciez jest tylu mlodych preznych i bezukladowych ludzi. Panie prezesie PIS tu jest uklad i grupa trzymajaca wladze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Dados powinna dostać 100 zl mandatu i 400 zł za wymądrzanie się skoro jest radną to ja stać na zapłatę ( ja jestem kosmitka i co tez nie dostane mandatu ??? trzymam kciuki za Prezydenta niech zrobi z tym porządek - zdegradować komendanta na niższy szczebel, niech biega po ulicach i wlepia mandaty a i pensyjke obniżyc jak powalczy o premie to mu przejdzie poblazanie radnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczeń napisał:
Pan komendant już dawno powinien znaleźć w sobie resztki honoru i odejść. Przypomnę tylko jak został przyłapany na ściąganiu podczas egzaminu. Komendant Straży Miejskiej powinien być wzorem moralności nie tylko dla swoich podwładnych, ale również dla mieszkańców Lublina. Wstyd mi, że Prezydent Żuk toleruje takie zachowania.
Popieram, ale nie odejść tylko powinien stracić stanowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że tę patologię ktoś opisał, bo to ręce opadają jak coś takiego się czyta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edados@um.lublin.pl Ja też tej prawej i sprawiedliwej wysłałem kilka gorzkich słów!!!! Może strażnik oskarżyłby wieprzowskiego o mobbing. Chętnie dorzucę parę groszy na adwokata!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wniosek jest jeden - podziękować Pani "radnej" i panu komendantowi który twierdzi ze są równi i równiejsi ze jednych trzeba traktować inaczej, bardziej ulgowo. chęć wykorzystywania swojej pozycji (choć i tak wątpliwej) jest przejawem małości i kompleksów. PANI RADNEJ I PANU KOMENDANTOWI DZIĘKUJEMY Panie Prezydencie będzie Pan pozwalał komendantowi na to ??? chce być Pan obierany jako skrajnie pobłażliwy jak Prezydent Wasilewski ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No co wy chcecie przecież to wszystko Prowo i Sprawiedliwość. Ma ktoś jakieś wątpliwości to zaraz załatwimy to inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli p. Dados uważa, że zakaz jest w tym miejscu niepotrzebny to powinna wystąpić o jego usunięcie. Jednak niezależnie od jej oceny dopóki zakaz stoi to parkować nie wolno. Jeżeli prawo obowiązuje wszystkich, to tym bardziej pełniących jakieś funkcje - społeczne, polityczne. Zamiast głupio się bronić powinna przeprosić. A komendant który dzieli ludzi na "równych i równiejszych" powinien odpłynąć w niebyt. Zawodowy, oczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywalić takiego szefa na bruk, Straż miejska to nie przybudówka PISU,a wiec sa naciski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pan Komendant Straży Miejskiej Wieprzowski jako były Komendant Wojewódzki Policji /musiał być w PZPR/ teraz służy PiSiorom za nic mając prawo i szacunek dla podwładnych? Dlaczego emeryci policyjni po ciężkiej słuzbie i z wypaczonym zawodowo charakterem piastują dalej funkcje kierownicze? Dotychczas miałem szacunek dla pani Dados za radiowe akcje, widać polityka przewróciła jej w głowie i uważa się za wybrańca bożego który może nie szanować prawa i człowieka w mundurze na służbie. WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy nieporadna Elżbieta Dados zapłaciła ten mandat, czy też komendant wyrzucił go do kosza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba likwidować nieuctwo wśród komendantów Straż/ szy/ Miejskiej. Stary facet a nie zna znaków drogowych. To tylko może być w Lublinie - największym za..upiu w Europie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozróżnijcie dwie kobiety - Ewę Dados dziennikarkę Radia Lublin (znaną z akcji charytatywnych) i to coś co się mieni radną czyli elżbietę dados!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I panie e-redaktorzyno - proszę z tagów usunąć panią Ewę i najlepiej byłoby gdyby poprawione przez e-redaktorzynę błędy wyświetlać na czerwono!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam p Ewę Dados za pomyłkę,zbiezność nazwisk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...