Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strażnik miejski wlepi mandat za palenie papierosów

Utworzony przez edek, 17 listopada 2010 r. o 21:19
Apo napisał:
Nie wiem czy ktoś tego poszukuje, ja w końcu znalazłem, rozporządzenie w dzienniku ustaw z dnia 14 maja Dz. U. Nr 81, poz. 529
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy w barach do 100mkw o zakazie palenia decyduje właściciel?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile dostanie własiciel psa sr..... na chodnik lub trawnik pod moim blokiem? Dlaczego nikt nie dba o dzieci które nie mogą bawić sie na trawniku bądz w parku bo maze wdepnąć w mine! Dlaczego dziecko biegające po trawie w parku dewastuje zieleń a pies sr........ na trawnik nie?! Ja nie pale papierosów mimo to nie przeszkadza mi palacz na przystanku czy w innym miejscu publicznym ale szlag mnie trafia jak widze psie klocki na trawniku! Dlaczego tym problemem nikt się nie zajmie a straz miejska nic z tym nie zrobi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strażnik miejski wcześniej się zesra nim mandat wlepi... jest wiele przykładów: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101117/LUBLIN/309796438
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******* napisał:
A ile dostanie własiciel psa sr..... na chodnik lub trawnik pod moim blokiem? Dlaczego nikt nie dba o dzieci które nie mogą bawić sie na trawniku bądz w parku bo maze wdepnąć w mine! Dlaczego dziecko biegające po trawie w parku dewastuje zieleń a pies sr........ na trawnik nie?! Ja nie pale papierosów mimo to nie przeszkadza mi palacz na przystanku czy w innym miejscu publicznym ale szlag mnie trafia jak widze psie klocki na trawniku! Dlaczego tym problemem nikt się nie zajmie a straz miejska nic z tym nie zrobi!
a w Afryce co się dzieje z murzynami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******* napisał:
A ile dostanie własiciel psa sr..... na chodnik lub trawnik pod moim blokiem? Dlaczego nikt nie dba o dzieci które nie mogą bawić sie na trawniku bądz w parku bo maze wdepnąć w mine! Dlaczego dziecko biegające po trawie w parku dewastuje zieleń a pies sr........ na trawnik nie?! Ja nie pale papierosów mimo to nie przeszkadza mi palacz na przystanku czy w innym miejscu publicznym ale szlag mnie trafia jak widze psie klocki na trawniku! Dlaczego tym problemem nikt się nie zajmie a straz miejska nic z tym nie zrobi!
ile dostanie? Jeżeli to będzie właściciel kundelka lub ratlerka to pewnie z 5 stów, a jeżeli to będzie właściciel dobermana to najpierw strażnik się zesra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbyslew napisał:
a w Afryce co się dzieje z murzynami ?
fujary im się kurczą do kolan jak wychodzą z wody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już coś to jest to ustawa a nie rozporządzenie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W związku z tym przepisem polecam wszystkim Palarnie czy jak kto woli Kabiny dla palaczy . Zadowoli to obie strony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...