Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strzelanina na premierze nowego Batmana. 14 zabitych, 50 rannych

Utworzony przez idiota, 20 lipca 2012 r. o 12:28
maska jest raczej przeciwgazowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba fan spidermana nie zgadzał się z opinią widzów, że batman jest lepszy :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ktoś za bardzo wziął sobie do serca film God Bless America gdzie podobna scena miała miejsce. Gdzie zostali zastrzeleni Ci którzy nie odpowiednio się zachowywali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem ciekawa, kiedy w Polsce zaistniejej jakiś Andreas Brevik czy James Holmes W Polsce też nie brakuje takich fustratów. Zobaczcie, obserwujcie co się dzieje wokół nas. Dążenie młodych ludzi do jakiegoś celu - "wyścigi szczurów" są wszechobcne. Wiele osób w chwli nie osiągnięcia jakiegoś celu popełnia samobójstwo lub popada w stan fustracji - zespół emocji związanych z niemożnością realizacji potrzeby lub osiągnięcia określonego celu. Oby moje przewidowania nie sprawdziły się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniecznie musimy legalnie zacząć sprzedawać broń!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniecznie napisał:
Koniecznie musimy legalnie zacząć sprzedawać broń!!
PALESTYŃCZYKOM I IRANOWI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...