Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strzelanina w Gdańsku: Zginął złodziej samochodów

Utworzony przez Pani Basia, 1 listopada 2010 r. o 20:13
Co za mega farmazon,w ogole nie bylo ZADNYCH strzalow ostrzegawczych,od razu walili do niego,chcieli zabic chlopaka i to zrobili.Poza tym musieli strzelac w plezy,a nie w nogi skoro nie przezyl,a policja przeciez dobrze szkolona na takie akcje jest.wywnioskowac mozemy jedno : MAMY BAC SIE TYCH CO POWINNI NAS BRONIC!!!!W tych czasach policyjne psy sa gorsze od zlodzieji.Kazdy wie,ze policia w tych czasach obstawia kluby i sciaga haracze od zlodzieji i dealerow.Takie rzeczy i cukierkowe zycie TYLKO W POLSCE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Do chłopaka"?!Tobie chyba się w głowie pop...ło.Dla mnie to bandyta,złodziej,plugawe ścierwo,które nie jest w stanie normalne funkcjonować w społeczeństwie i odstrzelone w słusznej sprawie.Brawo dla gdańskiej Policji,powinien nastąpić radykalny przełom w walce z tym nakoksowanym chwastem.takie niusy to miód na uszy porządnych obywateli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Basia napisał:
Co za mega farmazon,...
Czyżby ktoś związany ze strzelaniną w Chodlu ??? Sam fakt ze uderzyli w ich samoch powinien spowodowac to ze wygladali by jak ser szwajcarski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze,że policjanci z Włodawy nie zastrzelili tych chłopców z siekierami?Przecież to takie Psy. http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101101/CHELM/572157709
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Basiu ma Pani całkowitą rację pisząc "...MAMY BAC SIE TYCH CO POWINNI NAS BRONIC!!!!.."Moim zdanie powinni zastrzelić właściciela auta,za to że im dupę zawracał i zgłosił fakt kradzieży tego auta przez tych niewinnych chłopców.Chować się w rodzinie o takim rozumowaniu otaczającej nas rzeczywistości to koszmar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego do zwykłych złodziei strzelal przecież oni nie otworzyli do niego ognia a kazdemu zdaży sie zbłądzić. moim zdaniem to szkoda że nie odstrzelił chociaz z jednego z tych policjantów nabrali by możę większego szacunku do zycia albo z drugiej strony by sie rozbrykali i walili z grubej rury za byle wykroczenie bo mieli by przecież wytłumaczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kajman ciebie powinni odstrzelić bo takie głupoty pie*****lisz, że szkoda gadać!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejsce śmieci jest na śmietniku, policja powinna prowadzić odstrzał sanitarny takich osobników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wniosek jest jeden: żeby żaden bandyta nie uciekł, na takie akcje policjanci powinni zabierać ze dwóch mających pojęcie o strzelaniu, uzbrojonych w pistolety maszynowe "kominiarzy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja to mordercy a to ścierwo co się tu wypowiada za odstrzałem drobnych przestępców to nie zasługuję na miano człowieka. pewnie jakieś inne psy trzymają stronę kolegów i piszą na forum ale to tylko dowodzi jak bezlitośni i pozbawieni cech ludzkich są te zwierzęta. Nie długo strach będzie chodzić po ulicach nie przed złodziejami tylko przed tymi psychopatami z napisem policja na plecach! Może powinni im zmienić nazwę z policja na oddziały SS i wtedy było by jasne że nie służą obywatelom tylko ich zabijają za byle kradzież. Czy kawałek metalu na kółkach jest wart ludzkiego życia?? Złodziei to się łapie i wymierza adekwatną karę pozbawienia wolności a nie zabija na ulicach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Policja to mordercy a to ścierwo co się tu wypowiada za odstrzałem drobnych przestępców to nie zasługuję na miano człowieka. pewnie jakieś inne psy trzymają stronę kolegów i piszą na forum ale to tylko dowodzi jak bezlitośni i pozbawieni cech ludzkich są te zwierzęta. Nie długo strach będzie chodzić po ulicach nie przed złodziejami tylko przed tymi psychopatami z napisem policja na plecach! Może powinni im zmienić nazwę z policja na oddziały SS i wtedy było by jasne że nie służą obywatelom tylko ich zabijają za byle kradzież. Czy kawałek metalu na kółkach jest wart ludzkiego życia?? Złodziei to się łapie i wymierza adekwatną karę pozbawienia wolności a nie zabija na ulicach!
Ciekawe Jasu czy ty bys nie ubil jakbys widzial ze umyka z twoja fura,ja nie jestem z psiarni,ale tez bym zaj.....bal buca z ta roznica ze bym nigdzie z i za nim nie chodzil,tylko w nocy do lasu i do piachu.Mi tak auto odjechalo i tu paly sie nie popisaly.Nauka jak wiesz nie idzie w las i jest potrzeba brania spraw w swoje rece a nie liczyc na paly ,bo oni blado wypadaja w statystykach.Cienkie bolki w konfrontacji ze zlodziejami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciekawe Jasu czy ty bys nie ubil jakbys widzial ze umyka z twoja fura,ja nie jestem z psiarni,ale tez bym zaj.....bal buca z ta roznica ze bym nigdzie z i za nim nie chodzil,tylko w nocy do lasu i do piachu.Mi tak auto odjechalo i tu paly sie nie popisaly.Nauka jak wiesz nie idzie w las i jest potrzeba brania spraw w swoje rece a nie liczyc na paly ,bo oni blado wypadaja w statystykach.Cienkie bolki w konfrontacji ze zlodziejami.
MASZ KOLEGO RACJE,TYLKO NIE KAZDY LAS TAKIE GOWNO PRZYJMIE,JA PREFERUJE AKWENY WODNE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciekawe Jasu czy ty bys nie ubil jakbys widzial ze umyka z twoja fura,ja nie jestem z psiarni,ale tez bym zaj.....bal buca z ta roznica ze bym nigdzie z i za nim nie chodzil,tylko w nocy do lasu i do piachu.Mi tak auto odjechalo i tu paly sie nie popisaly.Nauka jak wiesz nie idzie w las i jest potrzeba brania spraw w swoje rece a nie liczyc na paly ,bo oni blado wypadaja w statystykach.Cienkie bolki w konfrontacji ze zlodziejami.
Tą wypowiedzią to się popisałeś gdybyś "ubił" złodzieja to automatycznie stałbyś się zabójcą a to o wiele gorsze od złodzieja. Od wymierzania sprawiedliwości to są sądy a nie tacy jak ty. Jeżeli zależy ci na autku to sobie je ubezpiecz a nie snujesz plany jak to byś w lesie zakopywał złodziei
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
MASZ KOLEGO RACJE,TYLKO NIE KAZDY LAS TAKIE GOWNO PRZYJMIE,JA PREFERUJE AKWENY WODNE.
A może od razu komory gazowe? Jeżeli miałbym wybierać w jakim społeczeństwie mam żyć to wolałbym już żeby byli sami złodzieje niż tacy gestapowcy jak ty. Od kradzieży można się ubezpieczyć ale od psychopatów już nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A może od razu komory gazowe? Jeżeli miałbym wybierać w jakim społeczeństwie mam żyć to wolałbym już żeby byli sami złodzieje niż tacy gestapowcy jak ty. Od kradzieży można się ubezpieczyć ale od psychopatów już nie
Masz racje,komory gazowe byly by idealne,bo skonczyly by ze zlodziejami raz na zawsze.Zycie pokazuje ze na sady nie ma co liczyc.Sprawy tylko i wylacznie w swoje rece.Jestem za.Ty tez rabiesz auta?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tą wypowiedzią to się popisałeś gdybyś "ubił" złodzieja to automatycznie stałbyś się zabójcą a to o wiele gorsze od złodzieja. Od wymierzania sprawiedliwości to są sądy a nie tacy jak ty. Jeżeli zależy ci na autku to sobie je ubezpiecz a nie snujesz plany jak to byś w lesie zakopywał złodziei
Za zabicie zlodzieja powinna byc premia a nie sady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jola napisał:
Za zabicie zlodzieja powinna byc premia a nie sady.
Za zabicie kogokolwiek powinien być szafot a nie premia. Polecam poradnie psychologiczną odwiedzić za miast tego forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tą wypowiedzią to się popisałeś gdybyś "ubił" złodzieja to automatycznie stałbyś się zabójcą a to o wiele gorsze od złodzieja. Od wymierzania sprawiedliwości to są sądy a nie tacy jak ty. Jeżeli zależy ci na autku to sobie je ubezpiecz a nie snujesz plany jak to byś w lesie zakopywał złodziei )
Jestes TOTALNA PALA to znaczy ze jak zlodziej z innej branzy wejdzie przez okno do twojego domu zacznie wyrywac klepki z podlogi, aby sie dobrac do twojej kasy,i przy tzw.okazji stuknie jeszcze twoja panienke ty bedziesz dalej udawal ze spisz,czy moze bedziesz czekal na POlskie niezawisle sady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tą wypowiedzią to się popisałeś gdybyś "ubił" złodzieja to automatycznie stałbyś się zabójcą a to o wiele gorsze od złodzieja. Od wymierzania sprawiedliwości to są sądy a nie tacy jak ty. Jeżeli zależy ci na autku to sobie je ubezpiecz a nie snujesz plany jak to byś w lesie zakopywał złodziei
Gdzie ty chlopie zyjesz???.Ubezpieczysz sobie auto,a odszkodowanie dostaniesz jak za rower,jezeli dostaniesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolek napisał:
Jestes TOTALNA PALA to znaczy ze jak zlodziej z innej branzy wejdzie przez okno do twojego domu zacznie wyrywac klepki z podlogi, aby sie dobrac do twojej kasy,i przy tzw.okazji stuknie jeszcze twoja panienke ty bedziesz dalej udawal ze spisz,czy moze bedziesz czekal na POlskie niezawisle sady.
Nie rozpędzaj się tak z tymi złodziejami bo temat jest o uciekającym złodzieju którego zabił policjant a nie o gwałcicielach wchodzących przez okna i wyrywających klepki z twoją ukochaną kasą Załóż sobie lepiej konto w banku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...