Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Naprawdę nie mają Państwo o czym pisać? Do tej pory szukałem tutaj wartościowych i istotnych informacji z Lublina i okolic, a zamiast tego znajduję informację o biednych studentach, którzy nie radzą sobie z wymagającym i surowym wykładowcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak wlasnie jest na prowincji! panienka skonczyla pewnie jakiś koledż i teraz daje do wiwatu! a poza tym jesyków warto się uczyć; tylko na co wlefistom jezyk? hahhahaahahh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako były wykładowca stwierdzam, że opisana pani ma osobowość psychopatyczną. Być może studenci przejaskrawiają, ale 100 podpisów jednak o czymś świadczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram prośbę studentów. sama przez to przeszłam. wymagający nauczyciel to jedno a osoba niespełniona wyżywająca się na studentach to drugie. nigdy wcześniej nie spotkałam osoby która tak satysfakcjonowało poniżanie ludzi. język angielski w dzisiejszych czasach jest bardzo potrzebny, ale żeby go nauczyć trzeba umieć podejść do osoby uczącej się. zadawanie nie wiadomo jakiej ilości prac domowych, sprawdzanie i stawianie ocen niedostatecznych przy sprawdzaniu, gdy coś jest źle zrobione to chyba nie jest dobre podejście, a takie miało miejsce na zajęciach u tej Kobiety. Trzymam Kciuki za Władze Uczelni i za Was Drodzy Studenci. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy okazji powinni wywalic za zbyty r** pania dziekan z wydzialu prawa i administracji umcs BEATE JEZYNSKA. ta kobieta nie ma pojecia o pracy ktora powinna wykonywac, wstyd wydzialowi za nia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak jakiś tuman i głąb idzie na studia i nie radzi sobie z angielskim. Nakładać gumofilce i widły do rąk a nie studiować.  Jak ktoś jest nie zdolny nie powinien studiować. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ocena studenta to samoocena przekazanej wiedzy nauczyciela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studiowałam w Warszawie nie napiszę na jakim kierunku. Ale się przyznam , że studia skończyłam za sex . Szczegółów nie podam bo mam męża a  mąż o niczym nie wie. Muszę się jednak przyznać , że nawet było fajnie i dużo tych wykładowców było ..... :wub:  :wub:  :wub:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prodziekan musi przypomniec chyba dla Pani S.co to jest kodeks etyki nauczyciela I Co grozi za nieprzestrzeganie go.wstyd dla uczelni Robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu ktoś się wziął za tą panią SS ... powinna wylecieć z uczelni ... nie odpuszczajcie powinna tego pożałować. Raz na zawsze zróbcie z nią porządek :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SIŁA KREW AWF !!! Wyjeba. Panią idiotke SS !! :D brawooo ! szkoda że już skończyłem, ciekawe czy chodzi ta pinda z podkulonym ogonem :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh tez chcialem to zrobic ale zabraklo odwagi ona jest nieobliczalna przez nia ponioslem straty pieniezne, wielokrotny brak mozliwosci poprawy ocen, indywidualne ocenianie oraz brak 1 pkt na kolokwium przeswiadczyl o powtarzaniu przedmiotu a z angielskiego jestem dobry :) brawo studenci!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odnosząc się do Ciebie BYŁY STUDENT przyjdź na zajęcia i zobacz co ta kobieta odwala a potem coś pisz . ŻEGNAM PANA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest chory psychicznie człowiek , jak najszybciej wyrzucic ją z tej uczelni ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako były wykładowca stwierdzam, że opisana pani ma osobowość psychopatyczną. Być może studenci przejaskrawiają, ale 100 podpisów jednak o czymś świadczy...
nie muszą przejaskrawiać, na wielu uczelniach zdarzają się dziwni i ze "swoimi" wyłącznie wymaganiami prowadzący
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co wy ten AWF studiujcie??????????? Jak i tak będziecie u mnie na budowie robić na czarno, bez płatnego urlopu , bez ubezpieczenia  i za najniższą krajową. 1750 zł brutto a na rękę dostaniecie 1300 zł. Już kilku studentów u mnie pracuje a chętnych mam więcej niż roboy. To ja głupek po zawodówce będę w robocie ganiał takich jak wy studencików po AWF ha ha ha . Już poganiam do roboty studentów prawa, ekonomi, marketingu ale i pewnie jakiś po AWF przyjdzie do mnie skamlać o pracę na czarno. Ha ha ha 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500 pln za poprawe? to ile ona wyciaga z poprawek? chytra taka na kase? i poslij tam swoje dziecko na nauke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech no studenci, z osobliwą sobie gracją, trzasną się młotkiem w głowę. Większość z nich nie ma pojęcia o tym, co to jest studiowanie. Tolerancja ich głupoty, nieróbstwa, braku motywacji do przyswajania wiedzy wymaga przyznwania nauczycielom akademickim dodatków za pracę w "trudnych warunkach". Rzetelny nauczyciel = wróg publiczny, w mniemaniu 90% autorów tegoż listu. Zanim ktoś, coś napisze - niech przemyśli lepiej temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma Kobieta ze soba problemy , z tego co sie orientuje to tylko na nia jakies zazalenia wplywaja. Gdyby była człowiekiem dla drugiego i zachowywała sie chociaż troche przyzwoicie to nie było by problemu. Tymbardziej że to uczelnia wyższa a nie podstawówka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram... Sama miałam z p. S zajęcia, kobieta juz wtedy ewidentne miała problemy ze swoim życiem przez co wyzywała sie na nas. Osobiście mialam problem z zaliczeniem jej przedmiotu a teraz kończę studia podyplomowe w uk i pracuje w zawodzie.. To było chore jak wszystkie przedmioty podczas sesji były zaliczone np. Anatomia, biomechanika itp wszystkie oprócz angielskiego... Czas skończyć z zastraszaniem studentów przez ta kobietę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...