Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studenci dowiedzieli się zbyt późno, że KUL przenosi się na Majdanek

Utworzony przez student, 7 września 2009 o 09:44
I tak najfajniej będą mieli studenci tych kierunków którzy mieszkają w akademikach KULu na Kraśnickich
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Mamy też nadzieję, że lepsze warunki lokalowe w dzierżawionych budynkach zrekompensują utrudnienia związane z dojazdami" rozwalil mnie ten cytat.. Z calym szacunkiem jak w ciagu 3 tygodni chca oni wojskowe baraki(ktore mialy byc izba wytrzezwien) chca przeksztalcic w placowke dydaktyczna????
0
Inka to jest KUL tam zdarzają się cuda.
0
Ale kogóż to interesuje ;] To my bez sensu wywaliliśmy kupę ciężko zarobionych pieniędzy! Co z tego, że nasi ojcowie muszą brać dodatkowe godziny wyjezdzać za granicę opusdzczać rodziny żeby na to zarobić.. Ze my nie mieliśmy nic z wakacji po to żeby tylko dać rade się utrzymac na studiach?! Przeciez to żaden problem zrobić nam jeszcze bardziej pod górkę! A co z warunkami dla niepełnosprawnych?! Muszą nagle ozdrowieć żeby móc kontunuuować nauke w tej jakże prestizowej uczelni?!
0
Frutti to bedzie cudowne uzdrowienie jak w Bibli Wszyscy niepelnosprawni nagle zaczna chodzic, widziec Przeciez tak jak ktos napisal wczesniej TO JEST KUL A TU CUDA SIE ZDARZAJA Poczulam sie fajnie jako studnetka.. Fajnie uczucie ze przez 4miesiace musialam pracowac by oplacic stancje przez okres wakacji( ktora trafila sie 10min spacerkiem od uczelni)Moze trzeba bylo posluchc rodzicow i zostac w rodzinnym miescie... No ale zamanilo mi sie studiowac na prestizowej uczelni ktora za nic ma studnetow
0
Ludzie!!! Nie możemy tego tak zostawic.....studenci słyną z tego, że potrafia strajkowac, wiec na co czekamy??? trzeba sie sprzeciwic, na 1 pazdziernika planuja nam podstawic autokary, wiec sie nie zjawmy, zastrajkujmy, piszmy petycje. Mamy w zanadrzu wiele argumentów
0
Jeeeeezes juz nie moge tego sluchac przeniesli bo nawet windy z przeciazenia sie robily ze trafilo na Wasze kierunki przykro mi a jak chcecie strajkowac to sobie uczelnie rzuccie i tyle! wielka afera
0
a tak w ogole ludzie "chcesz rozśmieszyć Boga powiedz mu o swoich planach" stancje kolo majdanka sa tansze to i za wakacje sie Wam zwroci
0
Proszę Państwa, po 1. o zajęciach na Majdanku na KUL-u mówiło się już w czerwcu i chodziło o WNS. Więc, nie mówcie, że studenci nic absolutnie nie wiedzieli. Nie były to potwierdzone informacje, ale sygnalizowano możliwość przeprowadzania zajęć na Majdanku. Po 2: zaglądam na strony internetowe Dziennika Wschodniego i Kuriera Lubelskiego i w tych lokalnych gazetach w czasie wakacji, przy okazji chociażby sprawy odkrycia cmentarza przy Kosciele akademickim wspominano już o podpisaniu umowy z AMW. Więc, bardzo proszę, żeby studenci zabrali się lepiej za naukę....
0
Ja nie sledze takich informacji ponieważ pochodzę z drugiego konca Polski... i był to obowiazek UCZELNI nas o tym powiadomić a nie że sami musimy sie doszukiwac kruczków! w końcu zapłaciłam po 70 zł za rekrutacje na każdy kierunek! mieli obowiązek mnie poninformować wcześniej! i ludzie z innych kierunków d*py skulic nie was dotyczy ten problem wiec się w to nie mieszajcie sami sobie damy z tym radę! bez chorych rad... zobaczymy kiedy was ta cudowna uczelnia zakoczy.. zobaczymy czy bedzie tak PIĘĘĘĘKNIE ;]
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: