Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studenci rządzą w Lublinie - Juwenalia 2010 rozpoczęte! (zdjęcia)

Utworzony przez flow plynie, 6 maja 2010 r. o 16:32
o ktorej niby byl ten korowód?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
flow plynie napisał:
o ktorej niby byl ten korowód?
trwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bilety kupuje się w clubach bezpośrednio czy gdzie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto teraz posprząta ulice po tym korowodzie, pełno butelek i śmieci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale imprezka Haaaoos na mieście jak nigdy:) W Clubach też pozytywny klubach np w 68
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrazenie ze lubelska kultura studencka to tylko puszka piwa, a Dni Kultury Studenckiej to okazja to pijanstwa. Zobaczcie jeszcze raz film z wczorajszego korowodu - bedziecie mieli podobne wrazenie. To jest straszne !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I czego bym narzekała? Kultura studencka czy nie... w każdym towarzystwie jest alkohol. Studentem się nie było? Młodym się nie było? Trzeba się wyszaleć. Ja myślę, że się świetnie bawili na korowodzie i żałuję, że mnie tam nie było ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no po prostu masakra jakaś ludzie robią z siebie baranów i myślą ze są fajnie grubo się mylą haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to tanie wino leje się strumieniami... haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O i Czesuaf nam zaśpiewa. Ostatnio w programie u wojewódzkiego powiedział, że Polki nie potrafią porządnie zrobić laski. Może któraś lublinianka udowodni mu dzisiaj jak bardzo się myli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
narud w zalobie po wielkim czlowieku jeszcze lezy caly, a te cholerne durnie zabawy i igzyska sobie robio. do ksiazek sie by wzieli i zabrali bo glupkuw edukujo, a nie kpine i igraszke robio. bierny czlowiek do lasu idzie rwac dzikiego zwierza bo dzieciom nie ma co do garra wsadzic a te kanalie na ulice i erotycznosc robio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz. napisał:
narud w zalobie po wielkim czlowieku jeszcze lezy caly, a te cholerne durnie zabawy i igzyska sobie robio. do ksiazek sie by wzieli i zabrali bo glupkuw edukujo, a nie kpine i igraszke robio. bierny czlowiek do lasu idzie rwac dzikiego zwierza bo dzieciom nie ma co do garra wsadzic a te kanalie na ulice i erotycznosc robio.
HEHE no nie wiem komu by się tutaj przydała edukacja a żałoba się już skończyła i nie ma zakazu na organizowanie takich imprez. STUDENCI GÓRĄ!!! )))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tak czytam te opisy to aż w pesymizm wpadam. Młodzi ludzie bawią się i cieszą zyciem 0 czemu im bronić zabawy? te wszystkie negatywne opisy to tylko wynik zazdrości, że Wy już tak nie możecie! Studenci przejęli teraz miasto !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...