Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Student przebrany za księdza pedofila przeprasza

Utworzony przez Wujek Władek, 18 maja 2011 r. o 22:25
popieram D. Tarczyńskiego! moje uczucia także to razi. dlaczego żaden ze "studentów" nie przebierze się za muzułmanina z np. panerfaustem czy kałachem lub żyda z wiankiem czosnku i workiem pieniędzy? bo katolicy są dzisiaj "de mode" i wypada pokazać, jakim się jest postępowym? raczej nie - poprawność polityczna rządzi, funkcjonariusze z ul. czerskiej urządziliby wielkie larum i zaszczuli delikwenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje uczucia religijne naruszają księża pedofile!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kawał tchórza i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wujek Władek napisał:
popieram D. Tarczyńskiego! moje uczucia także to razi. dlaczego żaden ze "studentów" nie przebierze się za muzułmanina z np. panerfaustem czy kałachem lub żyda z wiankiem czosnku i workiem pieniędzy? bo katolicy są dzisiaj "de mode" i wypada pokazać, jakim się jest postępowym? raczej nie - poprawność polityczna rządzi, funkcjonariusze z ul. czerskiej urządziliby wielkie larum i zaszczuli delikwenta.
KRETYN jesteś i tyle! Za dużo gadasz i bez sensu, mówiłem byś nie jarał tego gówna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki po.pier.do.leniec -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać ostatnimi czasy wszelakich sekszboczeń jest z udziałem żydów;Polański,Kacaw, Strauss,Zawieyski,Kosiński.U siebie belki w oku nie widzą a gdzie indziej małą zadrę dostrzegą. Tego prostaczka powinno ukarać się z całą surowością,tylko kto to ma zrobić skoro po polskich sadach duch Wolinskiej krąży ?.Tu tylko Michnika nie można obrażać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby co, to mam zrzut ekranu, na którym widać jak Dominik Tarczyński wyciera twarz wartościami chrześcijańskimi żeby tylko wypromować swoją gazetę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wujek Władek napisał:
popieram D. Tarczyńskiego! moje uczucia także to razi. dlaczego żaden ze "studentów" nie przebierze się za muzułmanina z np. panerfaustem czy kałachem lub żyda z wiankiem czosnku i workiem pieniędzy? bo katolicy są dzisiaj "de mode" i wypada pokazać, jakim się jest postępowym? raczej nie - poprawność polityczna rządzi, funkcjonariusze z ul. czerskiej urządziliby wielkie larum i zaszczuli delikwenta.
specjalnie dla Ciebie. http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/gallery?Site=ED&Date=20110512&Category=GALERIA1102&ArtNo=212485349&Ref=PH&Params=Itemnr=9
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"osoba duchowna" - zwykły oszust. zafajdana banda oszustów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że ta organizacja chroni pedofilów kościelnych , bo mogłyby wyginąć, tak jak wyginęły bizony w Ameryce Północnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni gówniarza ukarać za obrażanie uczuć religijnych a także za spożywanie alkoholu w miejscach publicznych. niech się małolat nauczy i niech bedzie przykładem dla innych łepków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@malone zamknij ryj ty deb***u alkohol w czasie juwenaliów można spożywać w miejscu publicznym co do jego przebrania mam to w du*** bo to on będzie się tłumaczył przed bogiem a nie ty ty nie masz prawa go osądzać więc lepiej się za stanów co piszesz bo za to możesz być sądzony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone - spłoń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pedofilia to zło i trzeba z nią walczyć a nie wyciszać lub dawać śmiesznych wyroków jak za przejście w niedozwolonym miejscu. Wstyd mi jest jako katolikowi za wszystkich dewiantów księży, obrzydzenie mnie bierze, że ktoś może dostać komunię z ręki pedofila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to mamy w lublinie namiastkę prezesa -premiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieźle go musieli nastraszyć sekciarze yarka, że przeprosił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam pana Tarczynskiego ale go w pelni popieram.jedzcie do Algieru i posmiejcie sie z muzułmanów studenciki jedne.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ukarać gnoja i zbadać moze sam jest pedofilem.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za Życińskiego pedofila nikt nie przepraszał, a student za poczucie humoru musiał przeprosić, wstyd mi za ten kraj....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA TAM WIDZĘ DZIECKO PRZYTULAJĄCE SIĘ DO KSIĘDZA ! KAŻDY WIDZI CO CHCE I TO JEGO PROBLEM ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...