Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Student przebrany za księdza pedofila przeprasza

Utworzony przez Wujek Władek, 18 maja 2011 o 22:25
popieram D. Tarczyńskiego! moje uczucia także to razi. dlaczego żaden ze "studentów" nie przebierze się za muzułmanina z np. panerfaustem czy kałachem lub żyda z wiankiem czosnku i workiem pieniędzy? bo katolicy są dzisiaj "de mode" i wypada pokazać, jakim się jest postępowym? raczej nie - poprawność polityczna rządzi, funkcjonariusze z ul. czerskiej urządziliby wielkie larum i zaszczuli delikwenta.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
moje uczucia religijne naruszają księża pedofile!!
0
Kawał tchórza i tyle.
0
Wujek Władek napisał:
popieram D. Tarczyńskiego! moje uczucia także to razi. dlaczego żaden ze "studentów" nie przebierze się za muzułmanina z np. panerfaustem czy kałachem lub żyda z wiankiem czosnku i workiem pieniędzy? bo katolicy są dzisiaj "de mode" i wypada pokazać, jakim się jest postępowym? raczej nie - poprawność polityczna rządzi, funkcjonariusze z ul. czerskiej urządziliby wielkie larum i zaszczuli delikwenta.
KRETYN jesteś i tyle! Za dużo gadasz i bez sensu, mówiłem byś nie jarał tego gówna...
0
Jaki po.pier.do.leniec -.-
0
Jak widać ostatnimi czasy wszelakich sekszboczeń jest z udziałem żydów;Polański,Kacaw, Strauss,Zawieyski,Kosiński.U siebie belki w oku nie widzą a gdzie indziej małą zadrę dostrzegą. Tego prostaczka powinno ukarać się z całą surowością,tylko kto to ma zrobić skoro po polskich sadach duch Wolinskiej krąży ?.Tu tylko Michnika nie można obrażać.
0
Jakby co, to mam zrzut ekranu, na którym widać jak Dominik Tarczyński wyciera twarz wartościami chrześcijańskimi żeby tylko wypromować swoją gazetę.
0
Wujek Władek napisał:
specjalnie dla Ciebie. http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/gallery?Site=ED&Date=20110512&Category=GALERIA1102&ArtNo=212485349&Ref=PH&Params=Itemnr=9
0
"osoba duchowna" - zwykły oszust. zafajdana banda oszustów.
0
Dobrze, że ta organizacja chroni pedofilów kościelnych , bo mogłyby wyginąć, tak jak wyginęły bizony w Ameryce Północnej.
0
powinni gówniarza ukarać za obrażanie uczuć religijnych a także za spożywanie alkoholu w miejscach publicznych. niech się małolat nauczy i niech bedzie przykładem dla innych łepków.
0
@malone zamknij ryj ty deb***u alkohol w czasie juwenaliów można spożywać w miejscu publicznym co do jego przebrania mam to w du*** bo to on będzie się tłumaczył przed bogiem a nie ty ty nie masz prawa go osądzać więc lepiej się za stanów co piszesz bo za to możesz być sądzony.
0
malone - spłoń.
0
Pedofilia to zło i trzeba z nią walczyć a nie wyciszać lub dawać śmiesznych wyroków jak za przejście w niedozwolonym miejscu. Wstyd mi jest jako katolikowi za wszystkich dewiantów księży, obrzydzenie mnie bierze, że ktoś może dostać komunię z ręki pedofila.
0
no to mamy w lublinie namiastkę prezesa -premiera
0
nieźle go musieli nastraszyć sekciarze yarka, że przeprosił.
0
Nie znam pana Tarczynskiego ale go w pelni popieram.jedzcie do Algieru i posmiejcie sie z muzułmanów studenciki jedne.......
0
ukarać gnoja i zbadać moze sam jest pedofilem.......
0
Za Życińskiego pedofila nikt nie przepraszał, a student za poczucie humoru musiał przeprosić, wstyd mi za ten kraj....
0
JA TAM WIDZĘ DZIECKO PRZYTULAJĄCE SIĘ DO KSIĘDZA ! KAŻDY WIDZI CO CHCE I TO JEGO PROBLEM ;-)
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: