Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studia rolnicze: Gdzie nauczyć się rolnictwa

Utworzony przez Absolwent, 26 października 2011 r. o 08:52 Powrót do artykułu
Studia podyplomowe "Nowoczesne rolnictwo" w Zamościu. Zdobyta wiedza bardzo mi pomogła. Miło wspominam. POZDRAWIAM PROWADZĄCYCH STUDIA, KOLEŻANKI i KOLEGÓW z I-szej EDYCJI...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anything Coach Factory Online happen Coach Online Outlet Store any Coach Factory Online our life Coach Outlet full [spam] The Coach Factory of life [spam] Store in our [spam] , we Coach Factory Online control Coach Factory Online and Coach Factory Outlet Online mishappening. Coach Outlet thing, which Coach Factory Store Online controlled, Coach Outlet Stores Online of Coach Factory and Coach Outlet Store Online cash. Burberry Outlet loans Burberry Scarf taken Coach Factory Outlet Online salary Coach Factory Outlet to meet Coach Factory Store Online credit Coach Factory Store and Coach Online Outlet cash, Coach Factory Store are Coach Factory Outlet to Coach Outlet Store Online Due Coach Factory Outlet uncertainties Coach Factory Outlet Online life Coach Outlet loans Coach Factory Store Online getting Coach Outlet Store Online and Burberry Scarf Outlet popular [spam] Store by [spam] These loans Coach Store Online the Coach Outlet with a variety of post-dated check loans etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy akurat to Ciebie zainteresuje ale np.w Cosinusie rusza nowy kierunek Turystyka wiejska. Mysle ze ze dla tych którzy maja w palanch pozostanie na wsi to bedzie cos dobrego i na pewno pomoze nam np. w agroturystyce jesli mamy taką w planach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do tego kierunku to tutaj jest wszystko opisane, i naprawde ten kierunek wyglada naprawde bardzo ciekawie http://www.cosinus.p...ka_wiejska.aspx
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie ze sa takie kierunki, bo dzięki temu mamy po prostu większy wybór i dzieki temu dobieramy kierunek zgodny z naszymi zainteresowaniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O i to własnie jest bardzo dobre myslenie- jesli chodzi o wybór kierunku zgodnego z naszymi zainteresowaniami to ja postawiłabym na ten http://cosinus.pl/Wa...MojCosinus.aspx I mysle ze wiele kobiet by sie ze mną zgodziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobry wybór. To jest rzeczywiscie bardzo fajna szkoła, i z tego co widze nawet po swoich znajomych robi sie coraz bardziej popularna chociazby ze wzgladu na ciekawe kierunki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie to jest naprawde przyszłościowy kierunek. Zwłaszcza dla tych osób które mieszkaja na wsi i maja na przyszlość jakiś pomysł na siebie- własnie jak tutaj mozna otworzyć gospodarstwo agroturystyczne. Jakąs wiedze juz bedziemy posiadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to jest rewelacyjne rozwiązanie, zwłaszcza jesli swoją przyszłośc ktoś wiąze z praca na wsi, nawet z pomaganiem rodzicom. Nie wszyscy przeciez musimy być prawnikami. Dl tego oczywiscie jeszcze dochodzi to ze mamy takie szkoly jak Cosinus i dają nam szanse na nauke na takim kierunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy wybiera to w czym sie czuje najlepszy i wydaje mi sie ze nie ma co sie spinać na studia , jesli nie jestesmy pewni tego co chcemy robic. Szkoły policealne wcale nie sa złe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też uważam, ze każdy powinien iść własną drogą, nie musi zawsze liczyć sie przecież kto ile mamy pieniędzy, ale co mamy z życia, wielu prawnikom ich praca nawet nie sprawia radości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też nie mam nic przeciwko szkołom policealnym takim jak Cosinus. Tutaj na pewno tylko zyskujemy a mamy tez okazje dużo sie nauczyc i ewentualnie potem iśc na studia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do tego kierunku to tutaj jest wszystko opisane, i naprawde ten kierunek wyglada naprawde bardzo ciekawie http://www.cosinus.p...ka_wiejska.aspx
Tak własnie sama sie zastanawiałam nad wyborem tej szkoły i musze powiedzieć ze chyba własnie po takich pozytywnych opiniach zdecyduje sie na nią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest moim zdaniem bardzo dobry wybór i jesli chodzi własnie o szkołe Cosinus będziecie zadowoleni i zaprocentuje to w przyszłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja siostra chodzi na informatykę. Ona zawsze sie tym interesowała, a nie dostała sie na studia wiec przeczeka ten czas i potem bedzie znowu próbować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja teraz sie zastanawiam czy nie wybrac sie własnie tutaj na coś dodatkowego. Maja bardzo duzo różnych kierunków wiec mysle ze na pewno coś dla siebie fajnego znajde.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak , tutaj na pewno mysle ze spokojnie mozemy zdecydować sie na szkołe Cosinus. Bardzo wiele osób chwali sobie ta szkołe i na pewno coś dla siebie wybierzecie bo jest tu bardzo wiele fajnych kierunków.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja Wam powiem ze wiele osób tak zle sie wypowiada na temat szkół policealnych a tak naprawde trzeba przyznac ze jednak nie jest tam wcale tak zle. Po prostu po 2 latach nauki zdobywasz odpowiednie wykształcenie i tytuł technika daje nam juz szanse na znalezienie dobrej pracy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki kierunek w takim razie polecacie w Cosinusie ? Na który warto zwrócic uwagę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie to jest naprawde przyszłościowy kierunek. Zwłaszcza dla tych osób które mieszkaja na wsi i maja na przyszlość jakiś pomysł na siebie- własnie jak tutaj mozna otworzyć gospodarstwo agroturystyczne. Jakąs wiedze juz bedziemy posiadać.
Kazdy z nas własnie sam wie co dla niego odpowiednie i tak samo jak z tym kierunkiem musi wybrać taki aby w przyszłości tez nie mieć problemów z pracą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...