Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stworzył prywatne przedszkole, teraz gmina chce je przejąć

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 kwietnia 2017 r. o 15:27 Powrót do artykułu
Wy się wójta nie bujta PSL-PO rządzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście wójt ma już kadrę przygotowana do obsługi przedszkola ze swojej rodziny..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej przedsiębiorcy nie uda się wynająć tego lokalu. Szkoda. Proponuję żeby tuż przed oddaniem budynku zedrzeć wszystkie posadzki, tynki, tapety i lokal zostawić w stanie przed zorganizowaniem przedszkola. Niech sobie sami remontują. Darmozjady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejrzewam, że Wójt ma na oku interes dla "swoich", a dzieci go nie obchodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwie się, że ludzie wybrali znowu tą samą osobę na wójta, a on w zamian nic nie robi i przed dożynkami pomaluje krawężniki na biało jak za komuny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest samorząd niezależny: Starosta i większość Radnych PSL, Wójt PSL. W/g wójta w biznesie nie ma miejsca na sentymenty tylko na układy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie jak w 1944 i 1945! Wieś przyszła i wzięła jak swoje: ziemię, domy, dwory...I przez ponad 70 lat ci ludzie nie nauczyli się uprawiać ziemi, dbać o budynki. Tylko kradzież, tylko gotowe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZASTRZELIĆ DZIADA. NA TACZKI I DO GNOJU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, PSL się boi, że "popłyną" w przyszłym roku na wyborach, więc się trzeba "nachapać" ile się da na zapas cudzym kosztem i zabepieczyć budżetowe pensje dla "krewnych i znajomych królika". Jak zwykle stracą zwykli ludzie bez układów i pleców. O dzieciach nie wspominając...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zaadoptować", to można dzieci, a nie pomieszczenia. Inna sprawa, że jak przedsiębiorca inwestuje kasę, mając tylko umowę na trzy lata, zakładając, że później jakoś to będzie, to niech się teraz nie dziwi, że ma problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie bym uścisnął dłoń tego wójta... :) nożycami hydraulicznymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt przy pomocy przyjaciół z powiatu  zrobi następną" przechowalnię " dla dzieci -  z rodzinną "wykwalifikowaną"  kadrą, ciekawe kto mu odda pod opiekę swoje dzieci!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwiej ukraść niż zrobić!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie praktyki...byle na gotowca i swoich upchnac po najmniejszych nakladach a ty czlowieku prowadz uczciwie interes to i tak cie wysiudaja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie praktyki...byle na gotowca i swoich upchnac po najmniejszych nakladach a ty czlowieku prowadz uczciwie interes to i tak cie wysiudaja.. Nie wiesz, co piszesz! Akurat temu wójtowi daleko do PiS - u. Najpierw ludziska sprawdźcie fakty,  a potem się wypowiadajcie. W powiecie też PiS nie ma większości i jest w opozycji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie z inicjatywą i zarobionymi uczciwie pieniędzmi, szerokim łukiem omijajcie wszelkie gminy i starostwa, urzędników i wójtów i wszelkich innych tzw, samorządowców, to są ludzie nieodpowiedzialni i niepoważni, im zależy wyłącznie na własnej karierze i popierają swoich krewnych i znajomych, ta kadencyjność może trochę przewietrzy te lokalne ksiąstewka, gdzie nikt spoza układu niczego nie załatwi, a ostatecznie sam zostanie załatwiony jak w w/w przypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....już chyba wystarczy kapitalistycznych praktyk co to by tylko Żydzi się paśli na naszym wspólnym dobrze! Niech przejmują na państwowe i wszyscy będą mieli prawo słać tam dzieci a nie wybrańcy co z właścicielem blisko! Polska dla Polaków i wiedzieć trzeba że każdy chce żyć dobrze ! PO-matoły się obłowili i tykla patrzą jak z człowieka zedrzeć! Zniszczyli i opluli a jak teraz rząd bierze za mordy to kwik wszędzie i plucie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrioto, pomijam Twoją całą, perlistą demagogię, ale pisze się wspólnym DOBRU,a nie dobrze, no bo robi się niedobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrioto, ja wcale nie jestem zadnym "wybrancem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrioto, ja wcale nie jestem zadnym "wybrancem z ktorym wlascicielem jestem blisko". Moje dziecko chodzi do tego przedszkola od samego poczatku jego istnienia, jestem bardzo zadowolona z niego, wlasciciel jak I opiekunki Sa jak najbardziej w porzadku, opiekuja sie dziecmi jak najlepiej potrafia. My jako rodzice liczylismy sie z oplatami nikt do nieczego nas nie zmusza. W zadnym innym przedszkolu publicznym np nie ma takich godzin otwarcia jak tutaj, nam rodzicom Nic w tym przedszkolu nie przeszkadza, mamy zaufanie do tych ludzi, w koncu powierzamy im kogos kto jest dla nas najeszniejszy, wiec jesli Wojt ma jakis problem to moze niech sie z nami spotka z naszymi dziecmi. My zrobimy wszystko co w naszej mocy zeby Wojt delikatnie mowiac odczepil sie od NASZEGO PRZEDSZKOLA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...