Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sudencie, gdzie na wakacje ?

Utworzony przez radziksen90210, 12 maja 2011 o 14:38
Ja jadę do Hiszpanii już ze sprawdzonym przeze mnie biurem student travel, mają fajny, tani wyjazd na Costa Brava ze zwiedzaniem po drodze Paryża, Wenecji Byłem z nimi w Andorze na nartach i naprawdę atmosfera typowo studencka z 5 znajomych we wrześniu płacimy 899 zł plus tam jakieś ubezpieczenie. Fajnie by było jakby ktoś był jeszcze z Lublina lub okolic tu jest ta oferta - hiszpania Piszcie gdzie jedziecie lub jakie plany
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zgubiłeś "T" powinno być sTudencie hehe Ja w tym roku z chłopakiem wybieramy się gdzieś w Polskie góry myślę o Bieszczadach, w Tatrach już kilka razy byłam i szukam nowych destynacji A ta Twoja Hiszpania wygląda ciekawie, lecz nie dla mnie, ja wolę gdy jest mniej ludzi, cisza, spokój - te klimaty
0
natalia89 napisał:
Zgubiłeś "T" powinno być sTudencie hehe Ja w tym roku z chłopakiem wybieramy się gdzieś w Polskie góry myślę o Bieszczadach, w Tatrach już kilka razy byłam i szukam nowych destynacji A ta Twoja Hiszpania wygląda ciekawie, lecz nie dla mnie, ja wolę gdy jest mniej ludzi, cisza, spokój - te klimaty
Ja bym chciała na Sri Lankę  Ale, że jestem tylko biednym studentem to wziąłem udział w konkursie Dilmah „Droga na Cejlon” na fejsie. Liczę na wygraną, wtedy moje wakacje będą super!
0
dziendobrybardzo napisał:
Ja bym chciała na Sri Lankę  Ale, że jestem tylko biednym studentem to wziąłem udział w konkursie Dilmah „Droga na Cejlon” na fejsie. Liczę na wygraną, wtedy moje wakacje będą super!
Student...czy studentka...? A może dwa w jednym...
0
Student, który w sesji ma rozdwojenie jaźni
0
Mogę polecic wypoczynek na polu Lazurowe. Chlapowo to super położona miejscowość wśród zieleni plaże szerokie piękne i klifowe. Atmosfera przyjazna, byliśmy tam z dzieckiem na tydzień i wszyscy jesteśmy zadowoleni - a w tym roku tam wracamy korzystając ze zniżek.
0
Ja wybrałabym pewnie obóz studencki, gdybym miała taką możliwość. Fajne ma Almatur. Tylko zebrać ekipę i można szaleć
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: