Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świat > Izraelska prasa: "Sobibór to polski obóz zagłady"

Utworzony przez Fang, 11 czerwca 2008 o 21:53
NKWD to izraelska organizacja przestępcza winna śmierci polskich wojskowych.pograniczników i policjantów których szczątki kryje las w Katyniu .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TO NIE LAIK PISAł ARTYKół TYLKO TO JEST CELOWA DEZINFORMACJA, TAK JEST OD LAT. NIE SąDZE ZEBY żYDZI BYLI TAK żLE POINFORMOWANI I NIE ZNALI SWOJEJ HISTORII NA KTóREJ NOTABENE NIEżLE ZARABIAJą NIE TYLKO FINANSOWO ALE UGRYWAJąC COś DLA SIEBIE NA ARENIE MIęDZYNARODOWEJ . JEżELI "JESTEśMY TACY żLI A POLSKA KOJARZY IM SIę TYLKO ZE ZLEM TO PO CO TUTAJ PRZYJEżDżAJA???? WłAśNIE PO CO A CHOCIAżBY PO TO ABY ODZYSKAć JESZIWE ZA KTóRą JUż RAZ WZIELI ODSZKODOWANIE TYLKO "BIDULKI" O TYM ZAPOMNIELI?!!!!!!!! NIESMACZNE TO WSZYSTKO I TYLE ZAWSZE ROBIą DUżO WRZAWY I NIGDY NIE POTRAFIą PRZEPROSIć , TO TYLKO IM SIę NALEżą WIECZNE PRZEPROSINY I KAJANIE SIE CAłEGO śWIATA BIEDNI RASIśCI TYLKO WSPółCZUć
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardz ciekawy przakaz dla młodzierzy. Jeśli holokaust to polskie obozy koncentracyjne, to niwielu tam zginęło ludzi. Zbrodniarze wymordowali znacznie więcej ludzi w Palestyni - gzyli tam odbywa się prawdziwy holokaust.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: