Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świat > Konflikt Watykanu z księdzem z KUL

Utworzony przez katolik, 23 września 2008 o 07:16
Na widok gęby Filozofa Lombroso by się uśmiechnął. Załgane wąskie usteczka, przez które sączy się "ekumenizm".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
BOSKA SKLEROZA: Szum sie robi o KULejny konflikt. Wszystkie otoczone Partie boską opieka koscioła, czyli wszystki odłamy SOLIDARNOŚCI żrą sie bez przerwy, a to jest domena katolicka i innych wyznan - tylko Oni się licza i już! Sięgając pamięcią, to: W lublinie (m.in.) istniał w latach 1980 KZ NSZ SOLIDARNOŚC ORGANISTÓW i w cudowny sposób okreslany był wulgaryzmami przez duchowieństwo, a wiele modlitw za Związek miogło powstać w Watykanie. I tak chronologicznie: Pierwsza modlitwa było od roku 1980: " KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW - WRZÓD NA D...U....P....IE PApIEŻA" - uzywane w lublinie. Druga modlitwa ukazała juz się drukiem, w internecie, Autorstwa "RUDY" lub "SK" 2002 lub 03 r. na forum net"Superexpressu" w samą Środę popielcową: "JE---BA---NE---MU ORGANIŚCIE NIE POMOŻE NAWET CZYŚCIEC" - jak z tego widac usta pana boga są do wszystkiego - mogą szeptać modlitwy, mogą zadac pokutę, moga nawet rozgrzeszyć, a mogą też klnąć na czym świat stoi! Brnąc dalej o boskiej sklerozie, to KULejny wniosek biblijny olewający teorię - pan bóg stwarzając ADAMA i EWĘ zapomniał stworzyć im ubrań! Pan bóg stwarząjąc Świat zapomniał np. o wielu Planetach i co chwilę ktoś Mu o tym przypomina!, co pozwoli sobie zauważyć KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AkADEMIE SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIE POLACY. (POSPIANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: