Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świat > Tusk pogratulował konstruktorowi "Patriota"

Utworzony przez mix, 15 sierpnia 2008 o 19:40
Dlaczego tak mało wiadomo o takich bohaterach? Kto w Polsce wie, że za konstrukcją teja rakiety stał Polak? To jakaś paranoja edukacyjna...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
POLAK POTRAFI! BRAWO PUŁKOWNIKU STAROSTECKI1 POLSKA JEST DUMNA!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a dlaczego to premier nie mogl zadzwonić.Czyzby slub i wesele syna
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gdzie nie spojrzeć w znacznych osiąnięciach technicznych tam widać polaków . W Polsce brak jest rozwiążań zrealizowanych na uczelniach instytutach naukowych a szczególnie tej wielkiej plejady belwederskich dumnych profesorów na których idą olbrzymie fundusze. Należy zmienić ustawę o szkolnictwie wyższym zlikwodować tytułomanię czyli belwederskich profesorów, habilitacje , a do obsadzania stanowisk w laboratoriach dopuścić młodych ludzi z pomysłami i energią. W Polsce nauka to feudalizm czytaj pozostałośc komunizmu mocno broniący się przed dostosowaniem do warunków świata. U obcych jest najlepiej a swoje nic nie warte
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zidiociał, dokumentnie zidiociał. Oczywiście Tusk. Każdy, nawet najgłupszy pomysł dobry dla zabłyśnięcia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tust robi to, co każdy cywilizowany premier powinien zrobić. Podziekować rodakowi za przyczynienie się do bezpieczeństwa Polski. Lepsze to niż pchanie się z "ratunkiem" do Gruzji pana Kaczyńskiego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panu pułkownikowi Starosteckiemu ewidentnie należy się stopień generała. Donald Tusk powinien o to wystąpić bez zwłoki. Tym bardziej, jaki sież spojrzy jakim to weteranom tytuły generalskie nadaje Kaczyński.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak,tak p.premier szuka po świecie bohaterów narodowych,o których nie było słychać do tej pory,będzie ich odznaczał i awansował po to tylko aby samemu błyszczeć przy nich.Oj,ciężko nasz p. premier pracuje aby zdobyć tytuł Prezydenta.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Każdy ma swoich bohaterów. Kaczyński też sobie nawyszukiwał. Np. "Ognia"...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kwestia nominacji generalskiej dla płk. Starosteckiego to sprawa honoru Rzeczypospolitej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Takich bohaterów, jak pułkownik Julian Starostecki nie mamy zbyt wielu. Tymm bardziej nalezy ich sznować i oddawać im cześć. Generałem WP powinien juz być dawnao. To, że nie jest wystawia złe świadectwo Polsce.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: