Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
(...)
Ostatnio edytowany 10 kwietnia 2016 o 20:02
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie wierzę że niema żadnych komentarzy.
0
Rodzice i opiekunowie, zapewnijcie swoim pociechom zaufaną opiekę, albo wcale nie godzcie się na udział dzieci w spędzie. Zboczeńcy w sukienkach, tylko czekają na okazje.
0
"- Po pierwszym moim spotkaniu wróciłam bardzo szczęśliwa. Chciałam się dzielić radością, przytulać wszystkich na ulicy. Ewangelizować. To trwało przez pewien czas. Później wraca się do rzeczywistości." Przecież to czysty przykład sekciarskiego prania mózgu!
0
Drodzy bracia muzułmanie. Mam nadzieję wobec wszechobecnych działań na rzecz bezpieczeństwa gdy jedynie niezależne jednostki miałyby szansę na zamach nie podejmiecie się zniszczenia Ludzi Miłości, żadna bomba nie wybuchnie i wszyscy wrócą spokojnie do domku.
0
o jo joj ojojoj ojokjoj
0
Czy to prawda że wolontariusze za swoją służbę muszą płacić Kościołowi?
0
Czy to prawda, że aby zostać wolontariuszem na ŚDM w Polsce to trzeba wpłacić Kościołowi kilkaset zł?
0
no to trzeba sie przygotować
0
no, te wspomnienia... utraty dziewictwa na spedzie mlodych katolikow... bezcenne :))))))))))))))))
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: