Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
(...)
Ostatnio edytowany 10 kwietnia 2016 r. o 20:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę że niema żadnych komentarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice i opiekunowie, zapewnijcie swoim pociechom zaufaną opiekę, albo wcale nie godzcie się na udział dzieci w spędzie. Zboczeńcy w sukienkach, tylko czekają na okazje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"- Po pierwszym moim spotkaniu wróciłam bardzo szczęśliwa. Chciałam się dzielić radością, przytulać wszystkich na ulicy. Ewangelizować. To trwało przez pewien czas. Później wraca się do rzeczywistości." Przecież to czysty przykład sekciarskiego prania mózgu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy bracia muzułmanie. Mam nadzieję wobec wszechobecnych działań na rzecz bezpieczeństwa gdy jedynie niezależne jednostki miałyby szansę na zamach nie podejmiecie się zniszczenia Ludzi Miłości, żadna bomba nie wybuchnie i wszyscy wrócą spokojnie do domku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jo joj ojojoj ojokjoj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że wolontariusze za swoją służbę muszą płacić Kościołowi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że aby zostać wolontariuszem na ŚDM w Polsce to trzeba wpłacić Kościołowi kilkaset zł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to trzeba sie przygotować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no, te wspomnienia... utraty dziewictwa na spedzie mlodych katolikow... bezcenne :))))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...