Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Światowe serwisy o śmierci prezydenta Kaczyńskiego

Utworzony przez kika, 10 kwietnia 2010 r. o 19:11
tylu obludnych ludzi zegnało ich. a ja nie jestem obludny i ich nie zegnam zasluzyli zlodzieje i swinei na wszysto co ich spotkalo tylko wa**sy i t*ska na tym pokladzie brakowalo!!! a w***sa to najwieksza swinia w historii narodu polskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze innych wini, że wypadł spod ogona świni a wolałby wypaść z ryja i o to jest cała chryja a.n.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Ta tragedia powinna nas skłonić do przemyśleń, nie opluwania się nawzajem kto ma racje...Rozumiem, że spekulacje zawsze będą istnieć, miejmy nadzieję że cała prawda wyjdzie na jaw. Teraz naszym zadaniem jest wybrać takiego prezydenta, który bedzie godnie reprezentował Polskę jak Lech Kaczyński który był ogromnym patriotą, który dbał o historię (wybierzcie sie do Muzeum Powstania Warszawskiego, Lech Kaczyński był jego współtwórcą) i pamięć tych którzy jak on i inni zgineli służać NASZEJ PIEKNEJ OJCZYZNIE!!!! Zadam teraz pytanie, gdzie są teraz Ci którzy tak opluwali prezydenta?? Palikot, Niesiołowski i inni...Sikorski oczerniał prezydenta, a teraz że sympatyczny,patriota....Hipokryta to mało powiedziane...Proszę Was bardzo musimy być teraz rozważni i wybierać odpowiednie osoby do Rządu...Nie kłamców, obłudników!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czy owak, myślę, że tylko idiota może liczyć na to, że się dowie prawdy. Jasno możemy powiedzieć, że tak jak Katyń, śmierć naszego Prezydenta nie była przypadkowa. Rosjanie będą kryli siebie tak jak twierdzili, że Katyń to sprawka faszyzmu. Kochani czy myślicie, że dowiecie się co było w czarnej skrzynce naprawdę. Oj biedna ta nasza POLSKA, jeszcze myśli, że interesy naszego kraju są ważniejsze dla Matuszki Rosji niż własny jej interes. Tak czy owak - nic nie możemy z tym zrobić teraz, bomby atomowe akurat Rosji nie są zbyt istotne. Rosja mści się za to, że nie udało się im zastrzelić Papierza polaka, który spowodował, że ZSRR przestał istnieć, bez rakiet i bez wojny. Kiedy Lech Kaczyński pomógł ujawnić między innymi prawdę o "Bolku" - naszym elektryku i inne, stał się niebezpieczny dla naszego sąsiada. Bo był odważny i nie obliczalny, potrafił pokazywać niewygodną prawdę na podstawie faktów i dokumentów, a nie spekulacji, czy plotek. Kiedy ubekom wreszcie zmniejszyli emerytury - tego było już za dużo, to był istotny krok przeciwko komunizmowi, który w Polsce rządzi i jak każdy rządzący nie chce oddać władzy. Każdy o tym wie kto był w latach 1990-2010 skrzywdzony przez byłych ubeków, komunistów, którzy za wszelką, powtarzam wszelką cenę niszczyli i mordowali ludzi o tym wie - my jesteśmy tego świadkami wobec świata, że w polsce komunizm nie umarł, przemienił się tylko w "Eurokomunizm". Dążą oni do ponownego zjednoczenia z Rosją, aby takim sposobem zabezpieczyć sobie władze. Często przecież mówimy "gdyby nie Wy ubecja to Polska byłaby Szwecja". Są to takie same sprzedawczyki co to do Carycy Katarzyny się zwrócili o pomoc w czasach przedzaborowych. Myślę, że każdy inteligentny człowiek w naszym kraju, dla którego ważny jest los naszego kraju, zgodzi się ze mną. Pomyślcie czym są spory o Wawel, kto je podjudza, jak nie zwykłym, specjalnym malowaniem oczu, aby publika zajmowała się sporami a nie sednem tego, że to Rosja stoi za byłą zbrodnią Katyńską jak i obecną. Dla mnie nie ma znaczenia, czy Lech Kaczyński spocznie w tej czy innej krypcie, wśród tej czy innej pleśni, o tym decydują inni ludzie i przede wszystkim rodzina. Niech żyje POLSKA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę,że my Polacy musimy poważnie się zastanowić co się może stać kiedy znowu wybory wygra PO, co jest wielce prawdopodobne Mamy już w praktyce jedno władztwo przerobione. Bez silnej opozycji każda władza się zmanieruje. A mamy wiele ku temu powodów z wydarzeń komisji śledczych aby uważać, że politycy PO bardziej będą dbali o własne interesy niż społeczeństwa. Takie mam zdanie na podstawie faktów ogólnie znanych.Każde państwo Unijnej przede wszystkim będzie dbało o własny interes, a nie o interes nasz.Nasze władze w raczkującej demokracji dla przedłużenia swej władzy zrobią wszystko aby tak było. Podpiszą pakt nawet z diabłem. Przejmą wszystkie główne ośrodki władzy, to jest nie bezpieczne. Człowiek jest jaki jest, łasy na zaszczyty i stanowiska i oczywiście za tym idące profity.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech Kaczyński, były Prezydent zasłużył na Wawel. Oddał nam Ojczyznę ,której majątek rozsprzedano w zastraszającym tempie.Kaczyński chciał zatrzymać dalsze, nieuczciwe wysprzedawanie majątku narodowego, będącego własnością narodu, a nie prywaty, która sobie przywłaszczyła prawo do korzyści materialnych.Wystarczy upokorzyć urząd prezydenta i nas polaków. Już wiele razy w historii mieliśmy przykłady działania na szkodę kraju przez "swoich" a nie przez" naszych".Tak wiec za kilka lat pewnie wyjdą na jaw jeszcze inne dziesiątki, tysiące nowych matactw.Musimy zdawać sobie z tego sprawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYPOWIEDŹ NIJAKIEJ AGATKI: "taki samolot jest w jakimś stopniu bezpieczny, jest duży i upadek z kilkunastu metrów na ziemię nie spowodowałby takiej katastrofy!!! a wybuch jakiś musiał nastąpić i co można wywnioskować ze zdjęć jego epicentrum znajdowało się mniej więcej na środku samolotu.! kolejna rzecz, która to potwierdza to słowa montażysty z TVP, który jako pierwszy Polak był na miejscu i sfilmował tę katastrofę, mówił, że słychać było mały wybuch...nie jakby to były dwa silniki dużego samolotu. nakręcił on film swoją kamerą, którą później Rosyjscy policjanci mu zabrali !!! dlaczego ????????" Uważam, że nie brakuje w naszym kraju idiotów!!! Dla ścisłości: silniki nie wybuchają!!! Wybuchają właśnie skrzydła, które są po środku samomolotu, bo skrzydła to jedne, wielkie zbiorniki bardzo, bardzo palnego paliwa!!!. Tak więc dlatego samolot jest najbardziej zniszczony po środku i jest to rzecz absolutnie normalna w każdym wypadku lotniczym!!! Silniki w Tupolewie są z tyłu i dlatego są w miarę niezniszczone... Jak czytam takie rzeczy, jak napisała nijaka Agatka to ... nie dokończę tego zdania. Walnij się kobieto w łeb - zdarzyła się tragedia narodowa, Rosjanie zachowali się jak nigdy dotąd, mamy szansę, żeby "Drugi Katyń" nas zjednoczył, ale wszystko mogą popsuć tacy ludzie jak TY. Najgorsze jest to, że brak Ci elementarnej wiedzy na temat budowy TU 154, a próbujesz robić za eksperta. Wstyd mi, że wśród mojego narodu żyją tacy ludzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO ZA deb*** TO PISZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Marcin~ napisał:
WYPOWIEDŹ NIJAKIEJ AGATKI: "taki samolot jest w jakimś stopniu bezpieczny, jest duży i upadek z kilkunastu metrów na ziemię nie spowodowałby takiej katastrofy!!! a wybuch jakiś musiał nastąpić i co można wywnioskować ze zdjęć jego epicentrum znajdowało się mniej więcej na środku samolotu.! kolejna rzecz, która to potwierdza to słowa montażysty z TVP, który jako pierwszy Polak był na miejscu i sfilmował tę katastrofę, mówił, że słychać było mały wybuch...nie jakby to były dwa silniki dużego samolotu. nakręcił on film swoją kamerą, którą później Rosyjscy policjanci mu zabrali !!! dlaczego ????????" Uważam, że nie brakuje w naszym kraju idiotów!!! Dla ścisłości: silniki nie wybuchają!!! Wybuchają właśnie skrzydła, które są po środku samomolotu, bo skrzydła to jedne, wielkie zbiorniki bardzo, bardzo palnego paliwa!!!. Tak więc dlatego samolot jest najbardziej zniszczony po środku i jest to rzecz absolutnie normalna w każdym wypadku lotniczym!!! Silniki w Tupolewie są z tyłu i dlatego są w miarę niezniszczone... Jak czytam takie rzeczy, jak napisała nijaka Agatka to ... nie dokończę tego zdania. Walnij się kobieto w łeb - zdarzyła się tragedia narodowa, Rosjanie zachowali się jak nigdy dotąd, mamy szansę, żeby "Drugi Katyń" nas zjednoczył, ale wszystko mogą popsuć tacy ludzie jak TY. Najgorsze jest to, że brak Ci elementarnej wiedzy na temat budowy TU 154, a próbujesz robić za eksperta. Wstyd mi, że wśród mojego narodu żyją tacy ludzie...
Nie brakuje także byłych aparatczyków, którym się marzy powrót do dawnej świetności ,uprzywilejowanych,nauczonych służyć wiernie, nie myśleć. Dlatego ludzie są nie ufni. Ale to ich powinni niektórzy się bać. Stanowią siłę i są gotowi walczyć. Lech Wałęsa jeszcze żyje!!!! A w walce sprawdza się jak mało kto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie brakuje także byłych aparatczyków, którym się marzy powrót do dawnej świetności ,uprzywilejowanych,nauczonych służyć wiernie, nie myśleć. Dlatego ludzie są nie ufni. Ale to ich powinni niektórzy się bać. Stanowią siłę i są gotowi walczyć. Lech Wałęsa jeszcze żyje!!!! A w walce sprawdza się jak mało kto.
Moze sie JASIU troche znasz na ruskich samolotach,na polityce 0. Poczytaj ksiazki o TYM swoim IDOLU i ci sie horyzont wyprostuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kika napisał:
JESLI CHODZI o AMERYKANSKA STACJE TV - CNN, TO OD WIELU GODZIN NON-STOP PODAWALA _ WYLACZNIE !! -WSZELKIE FAKTY DOTYCZACE TRAGEDII, PODAWALA INFORMACJE o L. KACZYNSKIM - b. pochlebne , o OSOBACH LECACYCH Z NIM< O KATYNIU_ ZE LECIELI ABY UCZCiC MORD NKWD NA TYSIACACH POLSKICH OFICEROW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogląd na świat powienien wyprostować się głównie ludziom, którzy z takiej tragedii potrafia zrobić świeny pretekst do podziału wewnętrznego Polski! Ludzi obudźcie się ! Jak inne kraje mają nas szanować jako Polaków skoro sami wzajemnie nie mamy do siebie szacunku i plujemy sobie rosto w twarze! A co do strajków i poróżnień z powodu pochówku prezydenta to jest PARODIA! Z jednej strony transparenty "Czekamy na Ciebie" a z drugiej "Kraków nie dla prezydenta" ! Ludzie pozwólcie podjąć decyzję rodzienie i chociaż raz jako zbiorowość nie pchajmy sie z buciorami w czyjeś życie. Sądźę iż ani przeciwnicy ani zwolennicy nie ucierpią i nie zyskają nic na jego miejscu pochówku. Przestańmy sami szukać sobie problemów! Szczególnie w takich chwilach. Teraz słowo do tych którzy byli pewni że po takiej tragedii coś się zmieni w kraju - poszę bardzo tyle się zmieniło! Dodatkowy problem, tym razem gdzie pochować prezydenta. Gratuluję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tak rozpaczaja nad śmiercia Kaczyńskiego ale wiadomo że 3/4 społeczeństwa robi to oczywiście na pokaz. Mieszkam w Irlandii i czesto spotykam sie z pytaniami na temat naszego prezydenta - "Ojjj pewnie wasz prezydent był wspaniałym człowiekiem i zarazem prezydentem bo tylu ludzi za nim płacze" Ja sie smieje mowiac ze niestety polska jest jeszcze tak GŁUPIM narodem ze wiekszosc rzeczy robi na pokaz by zobaczyli NAS inni. Jakim prawem zreszta prezydent chowany jest na Wawelu???????? Z jakiej to okazji? Czym sobie na to zasłużył by jego ciało spoczęło w takim miejscu wśród królewskich grobów, toz to jakas paranoja jest bo ponoc nie było juz tam miejsca..... Jesli chodzi o krytyke Kaczki na temat polakow za granica ze niby my nieudacznicy jestesmy bo uciekamy z kraju w którym nie mozemy sobie poradzic to w ogóle mi sie odechciewa. Dlatego śmierc jego ani mnie grzeje ani ziebi i naprawde smiac mi sie chce z ludzi którzy potrafia stac w kolejce kilkunastogodzinnej z małymi dziecmi by cos tam zobaczyć. Ani był z niego dobry prezydent ani tez nic nie zrobił po za tym ze sie troche nachapał kasy. Żal mi jest jednak wszystkich którzy zgineli bo jet to ogromna tragedia ale z drugiej strony żal mi moich rodaków przez których inne narody smieja sie z nas tutaj... Niech nikt nie mowi tylko ze nie mam racji. Prosze sie głębiej nad tym zastanowic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO COMMENTS napisał:
Wszyscy tak rozpaczaja nad śmiercia Kaczyńskiego ale wiadomo że 3/4 społeczeństwa robi to oczywiście na pokaz. Mieszkam w Irlandii i czesto spotykam sie z pytaniami na temat naszego prezydenta - "Ojjj pewnie wasz prezydent był wspaniałym człowiekiem i zarazem prezydentem bo tylu ludzi za nim płacze" Ja sie smieje mowiac ze niestety polska jest jeszcze tak GŁUPIM narodem ze wiekszosc rzeczy robi na pokaz by zobaczyli NAS inni. Jakim prawem zreszta prezydent chowany jest na Wawelu???????? Z jakiej to okazji? Czym sobie na to zasłużył by jego ciało spoczęło w takim miejscu wśród królewskich grobów, toz to jakas paranoja jest bo ponoc nie było juz tam miejsca..... Jesli chodzi o krytyke Kaczki na temat polakow za granica ze niby my nieudacznicy jestesmy bo uciekamy z kraju w którym nie mozemy sobie poradzic to w ogóle mi sie odechciewa. Dlatego śmierc jego ani mnie grzeje ani ziebi i naprawde smiac mi sie chce z ludzi którzy potrafia stac w kolejce kilkunastogodzinnej z małymi dziecmi by cos tam zobaczyć. Ani był z niego dobry prezydent ani tez nic nie zrobił po za tym ze sie troche nachapał kasy. Żal mi jest jednak wszystkich którzy zgineli bo jet to ogromna tragedia ale z drugiej strony żal mi moich rodaków przez których inne narody smieja sie z nas tutaj... Niech nikt nie mowi tylko ze nie mam racji. Prosze sie głębiej nad tym zastanowic...
Boże! Ludzie do czego doprowadzi takie myślenie? Właśnie dlatego nasz naród wygląda jak wygląda! Nie jest to wina prezydenta że Polacy sa zaborczy i nawet po śmierci nie umieją okazać ani kszty szacunku, skoro nawet nie jako dla prezydenta to chociaż jako dla człowieka, który zginął w tak strasznej katastrofie... Postawcie się na miejscu tych którzy stracili bliskich jak chociażby Marta Kaczyńska! Najgorszemu wrogowi nie życzę aby przeżył taka tragedię! LUDZIE! Czy miejsce pochówk jest tak ważne że ma skłoci nasz naród. Ogranijcie siebie i swoje emocje! I jeszcze osobiste słowo do przedmówcy : właśnie przez takich ludzi i taką postawę naród wygląda jak wygląda. Skoro ktoś żyje sobie za granicą nie uznaje naszego poslkiego prezydenta i ma jakies problemy to najlepiej niech zamilknie wogóle szczególnie w takije sytuacji i nie miesza się do w dużym stopniu nie swoich sraw!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście może dojść do wojny, lecz nie wiem czy wiesz żałosny FRAJERZE ze po cos jednak jestesmy w NATO o ile wiesz co to wogole jest ? A rosja w NATO nie jest i nie odwazy sie rozpetac wojny przeciwko tylu potegom. I jesli ktos bedzie mial prze_bane to ruscy bo to im wszyscy czlonkowie Paktu Północnoatlantyckiego - najznaczniejszej organizacji na swiecie - odetną wszelki dostęp to najróżniejszej maści produktów, a ich naród wymrze w przeciągu kolejnych paru lat. A ty przykry ludziku jak widac wolisz zyc w klamstwie zeby tylko nic nie wyszlo na jaw. Odezwal sie prostak zasrany nalezacy do elity! Idz sie leczyc pieprzony chamie, widac nikt cie nie nauczyl patriotyzmu, ale to dobrze bo takie zero jak ty nie zasluguje zeby nawet wymawiac słowo Polska. A w katastrfie zginelo 96 ludzi, o czym media informowaly juz w dniu wypadku, wiec jak chcesz o czyms dyskutowac to najpierw poszerz swoje horyzonty na ten temat pusty gnoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamach w Smoleńsku jest bardzo prawdopodobny, nie myślałem w ten sposób ale poniższa analiza ŁŁ jest przekonywująca: www.antydziad.salon24.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Oczywiście może dojść do wojny, lecz nie wiem czy wiesz żałosny FRAJERZE ze po cos jednak jestesmy w NATO o ile wiesz co to wogole jest ? A rosja w NATO nie jest i nie odwazy sie rozpetac wojny przeciwko tylu potegom. I jesli ktos bedzie mial prze_bane to ruscy bo to im wszyscy czlonkowie Paktu Północnoatlantyckiego - najznaczniejszej organizacji na swiecie - odetną wszelki dostęp to najróżniejszej maści produktów, a ich naród wymrze w przeciągu kolejnych paru lat. A ty przykry ludziku jak widac wolisz zyc w klamstwie zeby tylko nic nie wyszlo na jaw. Odezwal sie prostak zasrany nalezacy do elity! Idz sie leczyc pieprzony chamie, widac nikt cie nie nauczyl patriotyzmu, ale to dobrze bo takie zero jak ty nie zasluguje zeby nawet wymawiac słowo Polska. A w katastrfie zginelo 96 ludzi, o czym media informowaly juz w dniu wypadku, wiec jak chcesz o czyms dyskutowac to najpierw poszerz swoje horyzonty na ten temat pusty gnoju.
Polacy to nie głupi naród, to naród upokorzony. Leżeli upokarza się prezydenta, wybranego przez naród , to upokarza się cały naród.Piąta władza, będąca reprezentantami , poszczególnych opcji politycznych z zamierzonym skutkiem prowadziła kampanię nie pozytywnego wizerunku Prezydenta.Z uwagi na te dwa nakładające się wizerunki Pana Prezydenta , ten zły i ten dobry, ostatnio,powstał spór o pochówek, co jest oczywistą reakcją niektórych ludzi. Ponieważ te dwa wizerunki kłócą się ze sobą i wyzwalają poczucie winy, każdego uczciwego człowieka. W naszym kraju, w sferze polityki działa jeszcze wielu ludzi , z poprzedniego skompromitowanego systemu. Oni też mogą być nadzieją konserwatywnej części społeczeństwa, szczególnie tego starszego, na próbę odnowienia dawnej komunistycznej Rosji. W praktyce jest to już nie możliwe. Nie możemy się cofnąć do ery dinozaurów. Świat idzie do przodu i musi iść w duchu wzajemnej solidarności i pokoju, wzajemnej współpracy, o czy wiedzą obecni przywódcy Rosji, ludzie z innego pokolenia.A ludzie, którzy wyjechali z kraju, do państw o długoletniej tradycji społeczeństw wolnych i zorganizowanych, z administracją przyjazną obywatelowi, opuszczając kraj powinni być jego ambasadorami, pomagającymi, ale nie szkodzącymi. Nic ich nie upoważnia do patrzenia na nas, tych którzy budują obecną rzeczywistość jak na głupi naród.Rzeki się nie przepłynie w łupince orzeszka.Trzeba zbudować statek.Tym statkiem jest świadomość i tożsamość narodowa społeczeństw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary napisał:
Zamach w Smoleńsku jest bardzo prawdopodobny, nie myślałem w ten sposób ale poniższa analiza ŁŁ jest przekonywująca: www.antydziad.salon24.pl
Tu nie chodzi o przekonania, tylko o fakty. Poczekajmy na wyniki komisji. Jesteśmy członkami Unii Europejskiej i mamy w niej naszych przedstawicieli. Dzisiaj nie jest tak łatwo ukryć jakieś fakty przed światem. Okazji do zamachu było wiele i w bardziej skomplikowanej scenerii, gdzie można by było znaleźć więcej podejrzanych. Każda projekcja jest niebezpieczna, bo zabija zdrowy rozsądek. Z cieniami nie można walczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klaudia napisał:
Przerażającym jest dopiero to, że tylu obłudnych ludzi żegnało prezydenta podczas jesgo ostaniej drogi. Nie wiem czy śmieszna czy trwożąca jest postawa ludzi, którzy niszczyli tego wspaniałego człowieka na każdym kroku a teraz są pogrążeni w "żalu" ! Ta katastrofa powinna nam otworzyć wszytskim oczy!
LUDZIE !!! Właściwie to nie wiem, czy można was nazwać ludźmi !!! Jak można wszystkich tak opluwać ? Jak można ferować wyroki i wskazywać winnych ? To prawda, że jest dużo znaków zapytania, ale jest również przedwcześnie na wskazywanie winnych ! Trochę pokory i szacunku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To poświęć się dla twojej ojczyzny Rosji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...