Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik > Jest zgoda na wycinkę lasu pod lotnisko

Utworzony przez ktosik, 3 listopada 2008 o 18:25
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...IDNIK/816464351 To artykuł z 31.10.2008 Dziś przeczytałem ten artykuł rano i żałuję, że nie mam wydruku. Bo chyba było przytoczone zdanie Dyrektora Lasów Państwowych, który stwierdził, że az tak szybko to nie nastąpi, ponieważ nie ma zmienionych planów zagospodarowania przestrzennego. Ktoś chyba sie gapnął, że słowa dyrektora nie licuja z propaganda sukcesu w kwestii tzw. "rozbudowy portu regionlanego w Swidniuku" Zastanawiam się jak można rozbudowywać coś i coś modernizować gdy czegoś takiego nie ma. Jest lotnisko zakładowe ale portu regionalnego nie ma i nie było i mam nadzieje, że nie będzie, baaaaaaaaaaaaa nie ma nawet portu lokalnego a taki w pierwszej kolejności powinien być na terenie starego lotniska . Oj ktoś kit wciska unii i rodakom. Gdy nie wiadomo o co chodzi, to wtedy na 100 % wiadomo, że chodzi o kasę i to pewnie o dużą kasę ( ciekawe dla kogo).
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie redaktorze od kiedy opinia Rady Ochrony Przyrody jest zgodą na wycinkę lasu? Jedynym decydentem w tej sprawie jest obecny Minister Środowiska który jak wiadomo i tak tego nie podpisze. Coś kiepsko Pan dosłyszał albo żle przeczytał. Dopóki lasy nie dostaną ustawowej kasy za las lotnisko będzie widniało tylko na papierze i w głowach pomysłodawców.
0
I to jest właśnie prasa która powinna walczyć z cenzurą! Jak ktoś na łamach Dziennika lub Kuriera napisze coś rozsądnego na temat lotniska ale przeciw niemu , to zaraz usuną komentarz. Każdy komentarz musi ładnie mydlić tyłki obecnej władzy to zostanie. Kłania się głęboka komuna!!!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: