Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sygnały Czytelników: Wpłata była, pieniędzy brak

Utworzony przez iar, 15 kwietnia 2012 o 10:11
Normalnie sensacyjna wiadomość, w sam raz na 1. stronę gazety.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
iar napisał:
Normalnie sensacyjna wiadomość, w sam raz na 1. stronę gazety.
Ale zauważ iż napisana bezbłędnie, a to coraz większa rzadkość. Zapewne dla tego znalazła się na pierwszej stronie.
0
Poczta odda pieniądze z odsetkami, a bank wpisze człowieka na listę dłużników.Oto pocztowa sprawiedliwość.
0
"Poczta Polska odpowiada można zrobić w takiej sytuacji." - to jest bezbłędnie?
0
Rzeczywiście, ciężko było pójść na poczte i sie zapytać, tylko od razu do gazety trzeba lecieć. Każdy chyba nawet średnio ogarnięty ludź wie jak się załatwia takie sprawy. No inna byłaby sprawa, gdyby poczta odrzuciłą reklamację i nie chciałą pomóc, to rozumiem, że media można poruszyć.... Zaraz ludzie zaczną pytania do DW kiedy mają załątwiać swoje potrzeby fizjologiczne.... No ale cuż rządowi udało się już ogłupić naród....
0
Wysłałem przesyłkę poleconądo Wielkiej Brytani, która nie dotarła do adresata. Złożyłem reklamację i po nidługim czasie otrzymałem zwrot przesyłki z adnotacją, że brak nr. domu - przez pomyłę nie podałem. Listonorz przyniósł mi przesyłę żądając zapłaty. Na pytanie za co? Powidział za doręczenie , mam tak napisane w uwagach dowodu doręczeń. Moje pytanie. Czy słusznie listonosz - czytaj Poczta zażądała pieniędzy nawet nie dając mi pokwitowania?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: