Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A tam. Zdobył głosy bo pół miasta ozdobił swoim licem (czesto plakaty tego pana wisiały na zdjęciach innych kandydatów) no i dlatego że wiadoma parafia na niego głosowała .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
34 lata na karku, dziewięć w radzie miasta - na tym jego CV zaczyna się i koczy ŻENADA i WSTYD, na zachodzie Polski zostałby odstrzelony i nie pomogłaby mu nawet ta nachalna kampania prowadzona w kościołach i pod kościołami której zawdzięcza ten wynik
0
Niech ten szkodnik spieprza do Warszawki,Lublin na tym zyska.
0
Kto takie coś wybiera? typ ma tak zapełnione cv jak niemowlę i do tego tyle zrobił dla miasta Lublin że nie zrobił nic. Plusem tego jest tylko to, że nie będzie pajac blokował inwestycji w mieście.
0
Ja tam nie wiem, wygrał to wygrał po co teraz pluć jadem... Jak cały pis taki i on nie zrobi nic spektakularnego nie licząc hektolitrów jadu i pewnie kilku pomników, nie ma o czym za bardzo rozmawiać.
0
Dobrze, że go tępy lud wybrał. Nie będzie już pasożyt jątrzył w mieście.
0
Panie Sylwku jest mi niezmiernie przykro że tacy ludzie jak pan zostają posłami!!!!!!!!!!!!!!
0
KARIERA OD REDAGOWANIA KOŚCIELNEJ STRONY INTERNETOWEJ DO POSŁA
0
Jest sukces! Nie będzie teraz szkodził miastu. Z drugiej strony co trzeba mieć w głowie żeby na tego pana oddać głos?
0
Jest sukces! Nie będzie teraz szkodził miastu. Z drugiej strony co trzeba mieć w głowie żeby na tego pana oddać głos?
0
koniec mendzenia w Radzie Miasta Lublin - teraz stanie się maszynką do głosowania w PiS
0
Niestety chybiony wybór -znawca wszystkiego czyli niczego
0
0
0
Czemu Pan robił kampanie pod Kościołem? Jest wierzący i praktykujący i nigdy na pana nie bede głosował! Jakie masz pan doświadczenie zawodowe o kwalifikacje ?
0
Czemu Pan robił kampanie pod Kościołem? Jest wierzący i praktykujący i nigdy na pana nie bede głosował! Jakie masz pan doświadczenie zawodowe o kwalifikacje ?
9 lat w samorządach to chyba wystarczające kwalifikacje ? czy mało ?
0
Tulajew: startowalem by wygrać to mówi wszystko. Nie mówi startowalem by przynieść coś dla regionu, miasta, by móc rozmawiać o inwestycjach, o rozwoju. Startowalem by wygrać - czyli celem była wygrana czyli dobro samego siebie a nie innych. Szanowni parafianie - dla siebie startował nasz drogi kolega a nie dla was, by wygrać, nie po to.by zmieniać. Smutne!! Pierwszy wywiad posła
0
Brawo !! Mamy kolejnego tym razem mlodego darmozjada przy korycie, ktory w zyciu nie skalal sie uczciwa praca na etacie. Widzisz i nie grzmisz ...
0
Że też lidzie promują kogoś takiego, dziwne
0
I jak tu można narzekać ze bezrobotnym jest zle w tym kraju ?:)
0
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: