Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
#zmieniamylidera na @tulajewa Sylwek MUSISZ być szefem PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Startowałem by wygrać" To mówi wszystko o tym po co ten pan idzie na Wiejską. Kasa, kasa i jeszcze raz kasa a nie tam żadna "dobra zmiana".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Startowałem by wygrać" To mówi wszystko o tym po co ten pan idzie na Wiejską. Kasa, kasa i jeszcze raz kasa a nie tam żadna "dobra zmiana".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
natrętna kampania wyborcza w parafiach i pod parafiami na Czechowie przyniosła efekt - mohery poszły i zagłosowały... jedni kradną "na wnuczka", inni dostają się do sejmu "na wnuczka" bez wsparcia księży ten ministrant nie zdobyłby nawet 1000 głosów i w wyborach do rady miasta i do sejmu CV tak bogate, że przejrzenie go zajmuje człowiekowi cały dzień - staż w komendzie policji i 7 lat siedzenia w radzie miasta, doprawdy fantastyczne kwalifikacje by zasiąść w sejmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za Lublin: za PKWN, za Palikota i tą całą rzeszę komuchów wszelkiej maści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za Lublin: za PKWN, za Palikota i tą całą rzeszę komuchów wszelkiej maści.
Wstyd jest oznaką kompleksu !!! Jeśli twoje życie to kompleksy , to tylko lekarz specjalista może pomóc !!! I mówię to jak najbardziej poważnie !!! Nie trzeba się wstydzić. Dziś wielu prezesów korzysta z jego usług lub ...byłych polityków ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez 9 lat nie dał się kupić. Mówicie, że "bezrobotny radny"; a ilu siedzi w ławach rady takich, co za "poprawne" głosowania załatwili ciepłe posadki sobie i swoim rodzinom?! Sylwester Tułajew nigdy się nie sprzedał i dlatego w niedzielę dostał po raz kolejny głos mój i całej mojej rodziny! Powodzenia Panie Pośle!
Ha ha nie rozśmieszaj mnie. Sprzedał się jeszcze nie skończywszy studiów. Jedyna praca jaką otrzymał dzięki  legitymacji PiS........Nieudacznik do kwadratu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Pan to ma doświadczenie ...ale w hejtowaniu wszystkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszą mnie tacy radni i posłowie co w życiu nic uczciwie nie zrobili, na niczym się nie znają, tylko uprawiają tzw hejt i okłamują ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
9 lat w samorządach to chyba wystarczające kwalifikacje ? czy mało ?
A poza samorządami? Ile osób zatrudnia w swojej firmie? Ile podatków płaci? Śmieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz będziemy mieli dwóch Macierewiczów w Sejmie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKI NIEDOROZWÓJ GŁOSOWAŁ NA MENDĘ TUŁAJEWA - TO JEST GORSZY PO_J_EB NIŻ STALIN - POBRATYMIEC MACIOREWICZA
Ja glosowałem i sporo moich znalomych na niego a co jakies wąty są jak tak to wypad palancie i tacy są potrzebni młodzi twardzi i z jajami i dobrze niech roz...erdoli ten burderl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwester Tułajew = Dobra Zmiana  :-)
Oczywiście że tak..Twardy z Jajami ziomek z Lubelskiego niech roz..bie tę sitwę a drugi Macierewicz jest Potrzebny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja glosowałem i sporo moich znalomych na niego a co jakies wąty są jak tak to wypad palancie i tacy są potrzebni młodzi twardzi i z jajami i dobrze niech roz...erdoli ten burderl
Powiedz, co bierzesz, tez tak chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezrobotny poseł :) jak życ? W PiS-ie :)
Jak żyć? PAPRYKĘ ŻRYĆ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...