Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Syn Beaty Szydło odprawił pierwszą mszę. "Jest dla nas wielką dumą"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 maja 2017 r. o 17:29 Powrót do artykułu
Powinien od razu zostać biskupem. Ale i tak chyba predystynuje to wydarzenie jako wydarzenie roku bo bardzo głośno o tym w mediach. Czy inni nowi księża też mieli swoją konferencję prasową?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyrk na kółkach!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co nas to obchodzi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuSSek wyhodowal cwaniaka w OLT EXPRESS, klamaczka odeslala coreczke do Kanady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DUMA DLA PANI PREMIER- GRATULACJE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwani Szydlowie zalatwili sobie wlasnie rozgrzeszenia po znajmosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co w zwiazku z ťym...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRATULACJE I DOPOMOZ BOZE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nie jest papierzem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje Pani Premier!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu, zanim coś napiszesz, to sprawdź najpierw w słowniku ortograficznym , czy nie popełniłeś błędu. Piszemy papieżu, przez samo "ż".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niikt nigdy nie był papierzem i nigdy nie będzie. Chyba, że ty PAPIERZAKIEM he he he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co, twoje święcenia na głupka też powinny być w mediach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moje dziecko jako jedynak dla cholernych pisowców nie jest dzieckiem i może z glodem przymierać bo mu się nie nalęzy 500+  tak jak bogaczy, oby Bozia pokarała pisowców za takie traktowanie dzieci, za ich skłócanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przymiera głodem?! Przecież koalicja PO i PSL tak troszczyła się o wszystkich, że było cuuUUdownie!!! Nie było?! No to KOD pomoże! Tam jest kupa forsy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem dumny, że mam dzieci. Ksiądz to niepełnosprawny mężczyzna. Jak można być dumnym, że mężczyzna, zamiast stworzyć związek z kobietą, tworzy związek z przekazami ustnymi, spisanymi kilkaset lat po tzw. fakcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trtrtr napisał:
a moje dziecko jako jedynak dla cholernych pisowców nie jest dzieckiem i może z glodem przymierać bo mu się nie nalęzy 500+  tak jak bogaczy, oby Bozia pokarała pisowców za takie traktowanie dzieci, za ich skłócanie
 o nie powiesz, że cholerne pisowce dzielą sprawiedliwie po Bozemu, skłócanie dzieci to jest po Bożemu, i to jeszcze pokazują jaka to kościelnica, a moze te jedynaki nalezy według pisowców utylizować bo po co mają zyć jak sa niepotrzebne na tym świecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam napisał:
Przymiera głodem?! Przecież koalicja PO i PSL tak troszczyła się o wszystkich, że było cuuUUdownie!!! Nie było?! No to KOD pomoże! Tam jest kupa forsy!
 PO i PSL przynajmniej nie katoliki a nie skłócały dzieci nie tak jak te pizdy chilerne katolickie pisowskie, jednym dają, innym nie, może jeszcze jednym zrobią miejsca zagłady a innym nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za rok będzie proboszczem a za dwa lata biskupem u Beaty wszyscy szybko awansują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Za rok będzie proboszczem a za dwa lata biskupem u Beaty wszyscy szybko awansują
 widocznie tak Pan Bg zechce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...