Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

System alarmowy - wasze doświadczenia

Utworzony przez Gość, 2 października 2014 o 05:47
Zastanawiam się nad montażem systemu alarmowego w domu który właśnie kończy się budować. Mam świadomość, że związane są z tym pewne koszta. Na temat alarmów słyszałem różne opoinie - ale jakie są wasze doświadczenia w tym zakresie? Skąd można zaczerpnąć wiarygodnych informacji?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dużo ciekawych dyskusji toczy się na ten temat na forach elektroda czy murator dom. Ja ze swojej strony mogę dodać, że u mnie w firmie stosujemy rozwiązanie Satel a system Versa. Centralka jest w stanie obsłużyć kilkaset różnego rodzaju czujników - poza tym dochodzi jeszcze automatyka, którą można przy pomocy Integra sterować. Odsyłam do tego artykułu: https://www.mieszkajbezpiecznie.pl/artykuly/114,jak-dobrac-odpowiedni-system-alarmowy-do-swoich-potrzeb-czesc-3.-duze-obiekty w którym został on dobrze opisany. Możesz tam ewentualnie dopytać o szczegóły (masz opcję kontakt z ekspertem).
0
Ja zaufałam firmie atline - jeśli chodzi o systemy alarmowe. Mają super rozwiązania i doradzwtwo, więc można śmiało skorzystać
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: