Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szał królowej Bony pod Ostrowem Lubelskim

Utworzony przez lesnisz@o2.pl, 12 lutego 2009 o 16:04
byłem kiedyś na tym trakcie, jechałem rowerem przez las d w stronę Parczewa, tak sobie zrobiłem wycieczkę, był upał a w lesie było oki,gdybym znał wcześniej legendę, przygladałbym się uważniej wokół, fakt , że drzewa są ogromne , dęby stare, aleja drzew, ale to juz bliżej leśniczówki , podoba mi się legenda, powodzenia Piotr
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Podziwiam lokalnych badaczy historii i legend. Bardzo ciekawe opwiadanie autorstwa Nace.
0
Artykul w zasadzie jest w calosci przepisany, no, ale autor juz inny. A po to sa pseudonimy prasowe, zeby ich nie ujawniac. Nieladnie, prosze pana.
0
A mi artykuł o królowie Bonie bardzo się spodobał. Podziwiam ludzi, którzy pasjonują się historią lokalną. Miałam szczęście kilkakrotnie podziwiać szlak leśny na odcinku Ostrów Lubelski - Parczew przez Lasy Parczewskie. Polecam zwłaszcza przejażdżkę rowerem albo piechotą.
0
fajnie tak czytać coś z wlasnego regionu, super, spoko, hej
0
taka wycieczka na tak ważnej ziemi to wejść w historię, chciałbym tam być, latem np. w maju, napewno cudownie, wyluzować się
0
przez Bonę to mało co nie zdałem matury, miałem pytanie na egzaminie, nie dość, że przyjechała z Włoch to jeszcze rządziła i królem i biednymi poddanymi, ale miał tupet facetka, żeby to się wszyscy jej bali, babsztyl
0
a czemu pani Celina nie pisze dalszych legend regionalnych? Bardzo podobają mi się takie wpisy, a legendy ukazują piękną mhistorię i obyczaje naszej ziemi, przyznaję, mało kto umie coś się dowiedzieć co kiedyś było, bo my młodzi zdążamy tylko do przodu i przodu, nie znajac przyczyny tej gonitw, warto zatrzymac się na chwilę i porozmyślać co było za nim mnie nie było. I tak czekam i czekam na dalsze wpisy legend i powiastek pani Celiny.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: