Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szalony pościg za mężczyzną. Policjanci strzelali w opony

Utworzony przez sd, 27 listopada 2014 o 00:17
Ciekawe ile notatek i wyjaśnień będzie musiał złożyć policjant który oddał strzały w kierunku opon. Ja bym pakował w łeb tego łacha a nie w jego opony, w dupie mam lewackie nawoływania do "poszanowania wolności" jakiegoś śmiecia. Ktoś kto łamie prawa innych powinien być sam pozbawiony wszelkich praw i odstrzelony jak śmieć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"W późnych godzinach wieczornych jechał bez włączonych świateł mijania." W Polsce obowiazuje nakaz całodobowej jazdy na swiatłach mijania. Autor powinien napisać że poprostu jechał nieoświetlonym pojazdem, czym zwrócił uwagę policjantów. Ale redachtor to chyba rowerzysta.  
0
"W późnych godzinach wieczornych jechał bez włączonych świateł mijania." W Polsce obowiazuje nakaz całodobowej jazdy na swiatłach mijania. Autor powinien napisać że poprostu jechał nieoświetlonym pojazdem, czym zwrócił uwagę policjantów. Ale redachtor to chyba rowerzysta.
Dowiedz się więcej, gimbusie. Do zmroku można jeździć ze światłami dziennymi. Nie muszą być włączone światla mijania.
0
Od razu strzelać w łeb, przecież mógł zabić inne niewinne osoby.
0
Mają rozkaz ścigać, ścigać,tak aby zabić,nikt PAŁ dzisiaj nie uczy  nie szkoli w jaki inny sposób można zatrzymywać,eliminować z ruchu piratów drogowych !!!
0
Ciekawe ile notatek i wyjaśnień będzie musiał złożyć policjant który oddał strzały w kierunku opon. Ja bym pakował w łeb tego łacha a nie w jego opony, w du*** mam lewackie nawoływania do "poszanowania wolności" jakiegoś śmiecia. Ktoś kto łamie prawa innych powinien być sam pozbawiony wszelkich praw i odstrzelony jak śmieć.
  W notatkach zawsze piszą że celował w opony (ewentualnie  w nogi). W co chciał trafić to się pewnie nie dowiemy. Ty pewnie napisałbyś i potwierdził w sądzie że celowałeś w głowę i  oczywiście chciałeś zabić bo maszt akie poglądy jak przed chwilą przytoczyłeś.
0
Do "sd": nie rozumiem co ma z tym wspólnego "lewactwo"...(pewnie komuniści też w tym maczali palce...)...? Każdy normalny człowiek (nie psychopata) zacznie mieć wątpliwości czy strzelać "w łeb" a może to przestraszony nastolatek który podebrał matce auto, czyjś syn który popełnił błąd... Ale nie po co się zastanawiać od razu kula w łeb... 
0
Ciekawe ile notatek i wyjaśnień będzie musiał złożyć policjant który oddał strzały w kierunku opon. Ja bym pakował w łeb tego łacha a nie w jego opony, w du*** mam lewackie nawoływania do "poszanowania wolności" jakiegoś śmiecia. Ktoś kto łamie prawa innych powinien być sam pozbawiony wszelkich praw i odstrzelony jak śmieć.
I dlatego trzeba tak samo w druga stronę CYCU,walić z za węgła i nie patrzeć czy na służbie czy nie,czy w czapce ,czy bez.
0
Mają rozkaz ścigać, ścigać,tak aby zabić,nikt PAŁ dzisiaj nie uczy  nie szkoli w jaki inny sposób można zatrzymywać,eliminować z ruchu piratów drogowych !!!
a jak ty byłeś w milicji to cie nauczyli
0
wystarczy jedna o zastosowaniu broni do komendanta.dwie jesli w tej pierwszej nie poprosi o uzupełnienie amunicji
0
a jak ty byłeś w milicji to cie nauczyli
Wtedy Jasiu używało się kolczatek ,jak nie wiesz co to jest ,to zapytaj starych,lub blokowało się radiowozami poszczególne skrzyżowania na kierunku uciekającego,dzisiejsze PAŁY to ta sama milicja co kiedyś,tylko o wiele mniej rozgarnięta i z dużo większymi brzuchami,nie zasługują na miano POLICJI.
0
Dowiedz się więcej, gimbusie. Do zmroku można jeździć ze światłami dziennymi. Nie muszą być włączone światla mijania.
Najlepsie som ledy z tesco jako dzienne!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: