Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szaty liturgiczne i akcesoria liturgiczne

Utworzony przez Kris01, 9 grudnia 2013 r. o 10:25
Witam i zapraszam do zapoznania się ze stroną producenta szat liturgicznych Krismarg. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do zapoznania się ze Słownikiem liturgicznym w którym można znaleźć dużą liczbę znaczeń np. alba kapa ornat maryjny ornat w kolorze ecru ornat w kolorze czerwonym ornat w kolorze filoetowym ornat w kolorze zielonym ornat w kolorze złotym Stroje dla ministrantów i Lektorów Stuły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczęść boże! powiem tak – bardzo piękne takie ornaty dedykowane Śdm to znalazłem chociażby w sklepie online na stronie ***urbanowiczhaft.pl. już się skontaktowałem z obsługą i zamówienie poszło. sam zamówiłem dwie sztuki i jak tylko otrzymam przesyłkę podzielę się z wami opinią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja znam stronkę z szatami liturgicznymi ******alba.poznan.pl/ w swojej ofercie mają także naczynia liturgiczne i alby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakupiliśmy do nowego kościoła szaty liturgiczne w firmie ***sztandary-haftowane.eu . precyzja wykonania i cena godne polecenia. chyba pracują tam prawdziwi artyści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja kupiłem relikwiarze na ***hurtpawel.pl/product/search?query=relikwiarz duży wybór i ceny konkurencyjne. jakość wykonania bardzo dobra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli ktoś szuka sprawdzonej firmy produkującej i odnawiającej sztandary to tylko ***sztandary-haftowane.eu . na ostatnich uroczystościach z okazji uchwalenia konstytucji 3 maja naszym sztandarem zachwycali się wszyscy uczestnicy uroczystości. zakupiliśmy go właśnie u nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...