Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szczecin: Wyłudził na aukcjach internetowych 800 tysięcy złotych

Utworzony przez Czesio, 5 listopada 2010 r. o 21:20
Jutro przeczytam ,że został zwolniony w związku z tym,że nie popełnił przestępstwa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien odpracować tym ludziom 800tys. zł. A nie pójdzie siedzieć, ludzie nie otrzymają nic, a on będzie sobie grał w bierki w zakładzie i jadł z moich pieniedzy !! K..rwa nie dobrze mi się robi Ja takich sumy na oczy nie widziałbym przez 40 lat ! 728zł * 12 * 90 lat !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CodeZero napisał:
Powinien odpracować tym ludziom 800tys. zł. A nie pójdzie siedzieć, ludzie nie otrzymają nic, a on będzie sobie grał w bierki w zakładzie i jadł z moich pieniedzy !! K..rwa nie dobrze mi się robi Ja takich sumy na oczy nie widziałbym przez 40 lat ! 728zł * 12 * 90 lat !!
I jeśli nie przejadł tych pieniędzy a trzyma je na lokacie to po wyjściu będzie miał ponad 1mln zł ... wsadzi na lokatę po wyjściu jeśli nie zainwestuje... i z procentów 5% rocznie będzie miał miesięcznie ponad 4tysiące miesięcznie... Gdzieś oglądałem dokument o młodych przestępcach którzy obrobili kilka banków w stanach skradli kilka ładnych milionów i oddali się w ręce sprawiedliwości wcześniej wpłacając pieniądze odsiedzieli swoje i korzystają z tych pieniędzy... oficjalnie nic im nie mogą zrobić bo już raz odsiedzieli za to karę a tam prawo jest, że dwa razy nie da się sądzić za to samo nie wiem dokładnie jak to była ale historia taka jak piszę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko KOMPLETNY IDIOTA zamawia towar przez internet i wysyła kasę z góry na konto sprzedającego-cwaniaka. Trzeba zamawiać "za pobraniem" matołki. Płacisz przy odbiorze, przy kurierze otwierasz paczkę, sprawdzasz zawartość, spisujesz ewentualnie protokół (jeśli towar się nie zgadza z zamówieniem), a na zwrot towaru masz 10 dni (bez ponoszenia żadnych konsekwencji).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...