Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szekspir w Osterwie

Utworzony przez anka, 29 czerwca 2008 r. o 19:37
Fajna recenzja. Plusy i minusy wyłożone kawa na ławę. Idę na Szekspira do Osterwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A swoją drogą, to jak Babickiemu udało się sciągnąć takiej klasy reżysera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko zapowiada się bardzo dobrze, a ponadto uwielbiam Shakespeare'a. I ja tam będę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na premierze, rację ma recenzent, że w I akcie przynudzili na amen. Ale drugi, w porzo. Jestem fanem Moniki Babickiej, ale ona wodzi na pokuszenie. Najważniejsze, że w naszej Osterwie można zobaczyć role, jak w Warszawie czy Krakowie. Tak trzymaj Osterwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo ludzie myślą, że tylko w stolicy lub w Krakowie zobaczą dobry teatr. Chciałem zauważyć, że Osterwa dorównuje poziomem (ba, nawet wiele przewyższa!) teatrom z wyżej wymienionych miast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że przewyższa, to może przesada, ale Bogiem a prawdą, to w Lublinie mamy dobry teatr:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwestia gustu. Mamy może niezłych aktorów, ale Teatr bez wizji repertuarowej, wystawiający najczęściej nudne ramoty. Ostatnim jakim takim spektaklem był bodaj "Kaligula" od tamtej pory nic ciekawego się nie działo - same szkolne utwory uparcie okraszane jarmarczną muzyką, choć jako żywo nikt tu ani porządnie śpiewać, ani tańczyć nie umie. Typowa scenka prowincjonalna, więc nie nadymajmy się zbytnio...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to moje pytanie jest nastepujace..wg recenzenta najlepiej byloby wykreslic glowny watek sztuki i zostawic poboczne ze wszystkimi dodawanymi przez zolnierzy tekstami..tylko ze wtedy to juz nie bylby szekpir, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na główny wątek sztuki w pierwszym akcie wystarczyłoby 45 minut. Jełśi dodalibyśmy do tego bardzo dobry akt drugi - wyszłoby super przedstawienie. Ciekawe, jak oceniacie ostatnie lata w Osterwie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...