Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkoły: 30 tyś. nauczycieli straci w tym roku zatrudnienie

Utworzony przez Adam, 13 sierpnia 2010 o 09:29
Jak można pracować jako dziennikarz, skoro nie zna się dobrze języka polskiego. Nie "tyś.", ale "tys", bo nie tyśiąc, ale tysiąc
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A to Polska właśnie.
0
Kapitalizm na tym plega, że są panowie i bydło które na nich pracuje. Po co kształcić bydło, żeby stwarzało problemy? ,,Czy o take Polske walczyliśmy?"
0
Wystarczy zwolnić nikomu niepotrzebnych katechetów i w budżecie pozostanie ok 2 mld złotych
0
A dobrze tak nierobom. Wszstkie święta wolne, wakacje wolne, ferie wolne i pracują codziennie połowe tego co inni ludzie. Przyjdzie taki nauczyciel na 8 do szkoły a o 13 już wychodzi albo i jest już w domu. Zarabiają też nie mało bo nauczyciel stażysta już prawie 2 tyś. W tym roku przy takim deficycie znowu oni dostaną podwyżki. Nie wiem czego rządzący się boją. Co taki nauczyciel może zrobić? Zastrajkuje? Proszę bardzo, na codzień i tak nic nie robią. O jakości nauczania nawet nie chce już mówić.
0
Maciek napisał:
A dobrze tak nierobom. Wszstkie święta wolne, wakacje wolne, ferie wolne i pracują codziennie połowe tego co inni ludzie. Przyjdzie taki nauczyciel na 8 do szkoły a o 13 już wychodzi albo i jest już w domu. Zarabiają też nie mało bo nauczyciel stażysta już prawie 2 tyś. W tym roku przy takim deficycie znowu oni dostaną podwyżki. Nie wiem czego rządzący się boją. Co taki nauczyciel może zrobić? Zastrajkuje? Proszę bardzo, na codzień i tak nic nie robią. O jakości nauczania nawet nie chce już mówić.
Stażysta 2tys. nie rozśmieszaj nikogo ! Uważasz że forma strajku jest nieskuteczna , to ok matur nie będzie egzaminów po podstawówce i gimnazjum nie będzie , rekrutacji nie będzie . O ile rozumiesz o czym piszę , bo twoja edukacja zamknęła się b. szybko.
0
Czy piszący teksty i forumowicze nie potrafią posługiwać się słownikiem ortograficznym? Ciągle błędy.Ludzie-skrót od wyrazu TYSIĘCY to TYS.,a nie TYŚ.Wstyd.
0
tak a wy myślicie ze te wszystkie idiotyzmy co uczniowie wypisują ta fajnie sprawdzać w dodatku po pracy i nikt nam za to nie płaci plus rady szkolenia zebrania to wszystko po godzinach z które nikt nam nie płaci obecnie wiele dzieci powinno iść do specjalnych placówek gdyż są tak agresywne i to również nie pomaga nauczycielom nasza praca wcale nie jest taka banalna i nie zajmuje 18 godzin tygodniowo tylko o wiele więcej i nikt nam za to nie płaci!! dodajmy do tego jeszcze obowiązkowe przedstawienia apele kto musimy przygotować za free znaleźć codziennie czas by porozmawiać z paroma rodzicami... itp
0
Rozmawiałem przed prezydenckimi wyborami z taką jedną zaprzyjaźnioną panią nauczyciel sugerując,że na złego konia stawia.Myślałem że mi oczy wydrapie ...a bo "on taki ładny" i "ma rodzinę a nie kota". Wczoraj wróciła z narady w swojej placówce,gdzie uzyskała poufną informację jakoby miała spadać na zieloną trawkę. Pani magister historii będzie sprzedawała buraczki i zabierze stanowisko pracy Balcerkowej po podstawówce. Pomyślałem,,,czasami lepiej postawić na opiekuńczego właściciela kota niż na tatusia pięciorga dzieci które to wychowuje żona pod ciągłą nieobecność męża. (amerykanscy naukowcy udowodnili,że dziecko można "zrobić" z całym cerygielem w cztery i pół minuty ....można i w trzy ale te potem chorują na pomroczność jasną)
0
qwerty napisał:
Wystarczy zwolnić nikomu niepotrzebnych katechetów i w budżecie pozostanie ok 2 mld złotych [/quote] W pełni się zgadzam. Wywalić katechetów ze szkół,a przynajmniej z lekcji Wiedzy o Rodzinie (czy jak to się teraz zwie). Nie bronię ani nie sprzeciwiam się zwolnieniom, bo nie wiem za dużo w tych sprawach. Nie jest tak, że każde zwolnienie to zło i przestępstwo przeciwko społeczeństwu, z chęcią przywitałbym nawet 50% redukcję zatrudnienia w niektórych urzędach czy na przykład w ZUS-ie. Spotkałem się w swoim życiu z paroma nauczycielami którzy niezbyt mieli pojęcie o nauczaniu jak i o przedmiocie którego nauczali. [quote name='Kolka' date='13 August 2010 - 11:40 AM' timestamp='1281692447' post='328922'] Rozmawiałem przed prezydenckimi wyborami z taką jedną zaprzyjaźnioną panią nauczyciel sugerując,że na złego konia stawia.Myślałem że mi oczy wydrapie ...a bo "on taki ładny" i "ma rodzinę a nie kota". (...) Pomyślałem,,,czasami lepiej postawić na opiekuńczego właściciela kota niż na tatusia pięciorga dzieci które to wychowuje żona pod ciągłą nieobecność męża.
Zatrważa mnie pańska wiara w naszego prezydenta. Ledno kilka dni temu objął urząd a już tyle postanowił i o wszystko można go obwiniać. Z tego co wyczytałem rząd nie ma wiele wspólnego z tymi zwolnieniami(mógłby je próbować jedynie hamować rozporządzeniami czy ustawami, chyba, że faktycznie to efekt jakiejś ustawy, ale ta musiałaby wejść co najmniej rok temu, czyli jeszcze za Małego Księcia). Całe sytuacja wynika z decyzji dyrektorów szkół i porozumienia ze Związku Nauczycielstwa Polskiego, więc ciągnie się co najmniej od roku czasu.
Ostatnio edytowany 13 sierpnia 2010 o 13:44
0
Gość napisał:
tak a wy myślicie ze te wszystkie idiotyzmy co uczniowie wypisują ta fajnie sprawdzać w dodatku po pracy i nikt nam za to nie płaci plus rady szkolenia zebrania to wszystko po godzinach z które nikt nam nie płaci obecnie wiele dzieci powinno iść do specjalnych placówek gdyż są tak agresywne i to również nie pomaga nauczycielom nasza praca wcale nie jest taka banalna i nie zajmuje 18 godzin tygodniowo tylko o wiele więcej i nikt nam za to nie płaci!! dodajmy do tego jeszcze obowiązkowe przedstawienia apele kto musimy przygotować za free znaleźć codziennie czas by porozmawiać z paroma rodzicami... itp
idiotyzmy piszą?a kto ich niby uczy?biedactwa,za darmo pracują,jakbyś tak poszedł zap..na trzy zmiany do fabryki,to bys zobaczył co to praca...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: