Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I dobrze. Tak jak za skorumpowanej PO, zabronić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy PIS już wie jak ma zareagować jeżeli powtórzy się sytuacja z ubiegłego roku kiedy to nasi przyjaciele spod znaku tryzuba nie wpuścili uczestników rajdu im. rotm. .Pileckiego. Czy znowu MZS podkuli ogon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja widzę że ta gazeta ma układy z po bo cały czas próbuje oczerniac pis .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przyszłym roku mam nadzieję będzie szlaban dla naszych jadących na modły do Rosji. W świecie obowiązuję zasada wzajemności więc myślę, że w tym roku nasi ostatni raz pojechali do Rosji na obchody rocznic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja widzę że ta gazeta ma układy z po bo cały czas próbuje oczerniac pis .
A ja widzę że masz kłopot natury psychiatrycznej... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przyszłym roku mam nadzieję będzie szlaban dla naszych jadących na modły do Rosji. W świecie obowiązuję zasada wzajemności więc myślę, że w tym roku nasi ostatni raz pojechali do Rosji na obchody rocznic.
Rosja jak zwykle pokaże światu jak "polskie" władze dają się prowokować i "naszą" zaściankowość i kompleksy... Dodatkowo pragmatyczna Rosja nie dając się sprowokować okaże (też jak zwykle) pełną obojętność dla histerycznych modłów smoleńsko-katyńskich... co oczywiście jest nie na rękę "naszym" bo najlepiej by było jak by Rosja zabroniła im wjazdu... co dało by powód do krzyku na cały świat, który odbił by się echem aż od białego domu... Już raz Lech naczelny lotnik Polski pokazał Rosjanom jak się ląduje... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja widzę że ta gazeta ma układy z po bo cały czas próbuje oczerniac pis .
pis to się sam oczernia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
durni w Polsce nie brakuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie dziwi zachowanie MSZ. Nie bronię Rosjan, ale pamiętam, że nie tak dawno nasi motocykliści organizowali rajd do Katynia i Smoleńska. Nikt im na Białorusi i w Rosji nie stawiał szlabanów, nie utrudniał, nie blokował. Przeciwnie - uczestnicy byli pod wrażeniem ogromnej życzliwości i gościnności, z jaką ich przyjmowano na trasie i u celu podróży. O ile wiem, jest w dyplomacji coś takiego jak zasada wzajemności. Dlaczego nie zastosować jej właśnie teraz, przy tej okazji? Może byłby to krok ku pojednaniu naszych narodów? Może wytrącilibyśmy argumenty tym, którzy twierdzą, że jesteśmy ksenofobami. Nie rozumiem takiego działania naszych władz. Nawiasem mówiąc, Armia Czerwona to nie tylko NKWD. To przede wszystkim ogromna rzesza zwykłych ludzi, którzy na tę wojnę poszli, bo taka była dziejowa konieczność i na tej wojnie cierpieli, i z tej wojny już nie wrócili nigdy. Mamy my swoją wrażliwość czcząc tych, co zginęli, mają Amerykanie, Francuzi. Mają i Rosjanie. Czy nie lepiej było, drodzy dyplomaci, wpuścić Rosjan, wykazać dobrą wolę (oczywiście objąć nadzorem cały konwój, dać policyjną eskortę) i zamknąć usta swym przeciwnikom? Czy to, co czyni MSZ, jest dobre dla Polski? Śmiem w to wątpić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie! Dopóki Putin nie przeprosi za Katyń i nie odda samolotu, dopóty każdy Ruski to potencjalny Sowiet w czapce NKWD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kacapy niech jadą do Władywostoku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potem dziwimy się, że Polska za rosyjski gaz płaci najwięcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naszych jadących do Rosji, też powinni zawracać z powodu braku zapewnienia ochrony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie jadą wzdłuż gazociągu Nord Stream
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy Wy ludzie jesteście prości wieje od was taka nienawiścią jak od PiS ale jeszcze będziecie przez nich plakac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trzeba zabraniać, wystarczy zgodzić się po 9.-tym maja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...