Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SzukamMilionera.pl, czyli studentka szuka milionera

Utworzony przez karo#maus, 31 lipca 2010 r. o 23:55 Powrót do artykułu
SZUKAM STAŁEGO KOCHANKA I SPONSORA Z 3MIASTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Księżniczka" inteligentna; wzajemnie się to wyklucza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najśmieszniejsze jest to że prawdziwych milionerów to tam jest bardzo mało, przecież zarobki podawane przez panów nie są weryfikowane... , a później okazuje się że owy "milioner" pracuje na trzy zmiany .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kama napisał:
Najśmieszniejsze jest to że prawdziwych milionerów to tam jest bardzo mało, przecież zarobki podawane przez panów nie są weryfikowane... , a później okazuje się że owy "milioner" pracuje na trzy zmiany .
Na takiego trafiłaś? No to dałaś za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milionerzy może i tam są ale obejrzałem te księżniczki. I powiem szczerze.Tysiące lepszych kobiet trafia się na każdym deptaku tego kraju.Co jak co, ale gdybym miał już ten milion to po mailu od księżniczek o urodzie panien z tamtego portalu poczułbym się oszukany i to bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądzę , że na tym portalu wypowiadają się sfrustrowani panowie , którzy nie mają żadnych szans u pieknych kobiet u których aż kipi sexsapilem Wiem dobrze na ten temat. To , że jakiś rozgoryczony pan napisze na tym forum , że każda kobieta , która szuka milionera jest ku*wą to świadczy tylko o jego inteligencji jaką posiada. Panie , które pracują w agencjach towarzyskich na ogół możemy spotkać w nocnych klubach lub na drodze , każda kobieta marzy o bogatym mężczyźnie tylko nie każda ma szczęście takiego znaleźć :] Nie oszukujmy się ponieważ w dzisiejszych czasach nie patrzycie na to co kobieta ma w głowie , patrzycie to co na zewnątrz ;] Tak naprawdę to wy doprowadziliście do tego , że kobieta stała się materialistką :] Na obecną chwilę szanse , aby poderwać piękną dziewczynę mają tylko panowie z wyższych swer materialnych Jak kraść to miliony , jak kochac to tylko księcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obciachowcy, łowią numery kart, nie dałem sie nabrać cienkie bolki w sumie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o dane osobowe nie prosi tylko o zdjęcie, wzrost, wagę, kolor oczu, zarobki i inne takie nieistotne sprawy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja powiem tak, na tym portalu jest duzo zakompleksionych facetow ktorzy maja pieniadze, ale albo malego wacka, albo sa jacys "niedorobieni". Fakt ze mozna spotkac tez i normalnego, ja takiego spotkalam. Jest kulturalny milo sie z nim rozmawia a sex jest wyjatkowy.....Facet jest skromny nie obnosi sie ze swoja kasa i to mi w nim imponuje. Najgorsi sa kolesie ktorzy wysylaja swoje gole zdjecia i prosza o ocene ))hahaha, coz skromno obdazeni, nie koniecznie apetyczni...a wez im to powiedz odrazu z milego i kulturalnego robi sie cham. Panowie mamy klamac, ze macie jak ogier? Kiedy macie skromne 9 cm??? No zastanowcie sie?? Po cholere te prosby o ocene........... Zal mi ich maja kase ale tego sobie nie kupia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kate napisał:
Sądzę , że na tym portalu wypowiadają się sfrustrowani panowie , którzy nie mają żadnych szans u pieknych kobiet u których aż kipi sexsapilem Wiem dobrze na ten temat. To , że jakiś rozgoryczony pan napisze na tym forum , że każda kobieta , która szuka milionera jest ku*wą to świadczy tylko o jego inteligencji jaką posiada. Panie , które pracują w agencjach towarzyskich na ogół możemy spotkać w nocnych klubach lub na drodze , każda kobieta marzy o bogatym mężczyźnie tylko nie każda ma szczęście takiego znaleźć :] Nie oszukujmy się ponieważ w dzisiejszych czasach nie patrzycie na to co kobieta ma w głowie , patrzycie to co na zewnątrz ;] Tak naprawdę to wy doprowadziliście do tego , że kobieta stała się materialistką :] Na obecną chwilę szanse , aby poderwać piękną dziewczynę mają tylko panowie z wyższych swer materialnych Jak kraść to miliony , jak kochac to tylko księcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastka napisał:
A ja powiem tak, na tym portalu jest duzo zakompleksionych facetow ktorzy maja pieniadze, ale albo malego wacka, albo sa jacys "niedorobieni". Fakt ze mozna spotkac tez i normalnego, ja takiego spotkalam. Jest kulturalny milo sie z nim rozmawia a sex jest wyjatkowy.....Facet jest skromny nie obnosi sie ze swoja kasa i to mi w nim imponuje. Najgorsi sa kolesie ktorzy wysylaja swoje gole zdjecia i prosza o ocene ))hahaha, coz skromno obdazeni, nie koniecznie apetyczni...a wez im to powiedz odrazu z milego i kulturalnego robi sie cham. Panowie mamy klamac, ze macie jak ogier? Kiedy macie skromne 9 cm??? No zastanowcie sie?? Po cholere te prosby o ocene........... Zal mi ich maja kase ale tego sobie nie kupia
A czy tobie wejdzie więcej do gardła niż te 9 cm,bo ja nie to ty tez jesteś cięka pita,nie jesteś w stanie odwalić nawet dobrego paszczaka a co dopiero zadowolić faceta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra tylko w gębie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastka napisał:
A ja powiem tak, na tym portalu jest duzo zakompleksionych facetow ktorzy maja pieniadze, ale albo malego wacka, albo sa jacys "niedorobieni". Fakt ze mozna spotkac tez i normalnego, ja takiego spotkalam. Jest kulturalny milo sie z nim rozmawia a sex jest wyjatkowy.....Facet jest skromny nie obnosi sie ze swoja kasa i to mi w nim imponuje. Najgorsi sa kolesie ktorzy wysylaja swoje gole zdjecia i prosza o ocene ))hahaha, coz skromno obdazeni, nie koniecznie apetyczni...a wez im to powiedz odrazu z milego i kulturalnego robi sie cham. Panowie mamy klamac, ze macie jak ogier? Kiedy macie skromne 9 cm??? No zastanowcie sie?? Po cholere te prosby o ocene........... Zal mi ich maja kase ale tego sobie nie kupia
Najpierw w dupala a potem w gardło abyś smak własnej kaki poczuła,a będzie ci się wydawało że nie 9 cm a 29.Jeżeli to wszystko ogarniesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastka napisał:
A ja powiem tak, na tym portalu jest duzo zakompleksionych facetow ktorzy maja pieniadze, ale albo malego wacka, albo sa jacys "niedorobieni". Fakt ze mozna spotkac tez i normalnego, ja takiego spotkalam. Jest kulturalny milo sie z nim rozmawia a sex jest wyjatkowy.....Facet jest skromny nie obnosi sie ze swoja kasa i to mi w nim imponuje. Najgorsi sa kolesie ktorzy wysylaja swoje gole zdjecia i prosza o ocene ))hahaha, coz skromno obdazeni, nie koniecznie apetyczni...a wez im to powiedz odrazu z milego i kulturalnego robi sie cham. Panowie mamy klamac, ze macie jak ogier? Kiedy macie skromne 9 cm??? No zastanowcie sie?? Po cholere te prosby o ocene........... Zal mi ich maja kase ale tego sobie nie kupia
Dwa ogry po 9cm to już daje całe 18cm,gdyby jeszcze doskoczył jeden to robi się już niezła zabawa,ale czy dała byś rade Nastka to wszystko przerobić???.Czy usta twe to wytrzymają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóz powiem tak, Ci milionerzy nie sa oblesni nawet ci po 50-tce, maja klase, sa inteligentni nie oceniaja ludzi po pozorach. Osobiscie uwazam, ze to nie jest kwestia ze trzeba spelniac ich zachcianki bo bynajmniej do mnie podchodzili tak jak mezczyzni poznani w zyciu realnym, czyli z szacunkiem. Jeden problem tkwi w tym, ze wiekszosc to panowie online czyli jada do kazdej z takim samym tekstem szablonowym i tak naprawde nawet ci co szukaja prawdziwej znajomosci itd pitu pitu, nie szukaja tylko im sie tak wydaje :)w realnym zyciu nie maja czasu, sa zmeczeni naleza do ludzi raczej nieszczesliwych niz szczesliwych bo sa sami tak naprawde, kazdemu sie rozpadl zwiazek i rejestruja sie na kilku portalach bo im sie wydaje ze chca kogod do powaznego zwiazku znalezc. jednak nie potrafia utrzymac znajomosci Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lewatywa napisał:
Dwa ogry po 9cm to już daje całe 18cm,gdyby jeszcze doskoczył jeden to robi się już niezła zabawa,ale czy dała byś rade Nastka to wszystko przerobić???.Czy usta twe to wytrzymają.
Coz analnego sexu nie uprawiam wiec nie wiem, ale widac pana ugryzlo moje okreslenie....czyzby wlasciciej skromenego wacka???? hehehe coz kolejny frustrat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
milioner napisał:
Najpierw w dupala a potem w gardło abyś smak własnej kaki poczuła,a będzie ci się wydawało że nie 9 cm a 29.Jeżeli to wszystko ogarniesz.
wiesz facet z klasa tak nie pisze, wspolczuje twojej dziewczynie/zonie......koles....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...