Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SzukamMilionera.pl, czyli studentka szuka milionera

Utworzony przez karo#maus, 31 lipca 2010 r. o 23:55 Powrót do artykułu
Jest tam kilka typów mężczyzn: - piszą że mają 50 lat i że przez pomyłkę tak wpisali i tego nie da się zmienić a mają 10 lat więcej najgorsze że sami uważają że świetnie wyglądają a panie w ich wieku to staruchy! Kim więc wy jesteście? Kiedyś osiągnęli sukces a teraz kupią maleje i jadą na opowieściach o tym co mieli i gdzie kiedyś byli) ogólnie obiecują i zanim kobieta orientuje się że jest już głosem chcą ją za darmo lub kwiatuszki przelecieć już na pierwszym spotkaniu. - żonaci .. Strata czasu bo pieniążków nie mają bo żona wylicza i sama je przepuszcza , czasu też nie - małolaty ściema totalna piszą oglądają a zamiastvmilonera siedzi w pokoiku biedny studencik - innych nie ma Drogie Panie nie dajcie się zwodzić ściemniać mówcie im prawdę w oczy !!! Wygłądasz na dużo starszego" kto dzwoni kolejna rybka do złowienia?"co masz dzisiaj do zaoferowania? Nie jutro czy wczoraj DZIŚ!!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
geonosian napisał:
Nie za dużo wymagasz? Chcesz, żeby cię walić za kasę i jeszcze robić dobrze? Za kasę to ty masz mi robić dobrze. Ja mam przyjemność a ty masz kasę. Podduszanie, sikanie na twarz, scat - musisz do tego wszystkiego przywyknąć jeśli chcesz budzić się rano i nie iść do pracy (pracować będziesz w nocy - dupą i wszystkim innym czym trzeba:)
TYPOWY POLSKI BIEDAK POWIEDZIAL, CZLOWIEKU TY NIE WIESZ CO GADASZ FACET Z KASA JEST 100 RAZY BARDZIEJ KULTURALNY NIZ TY I MNIEJ PRYMITYWNY DO TEGO, JA ZNAM MANYCH CO PLACA KILKA KOLA ZA SPEDZENIE RAZEM DNIA I TO NIE O SEX NAWET CHODZI BO O TOWARZYSTWO, A W DODATKU O KULTURALNE I Z KLASA TOWARZYSTWO. NIE EJSTES Z TEGO POZIOMU WIEC NIECH NA CIEBIE SZCZAJA ZA JAKIEG GROSZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem młodą studentka ,a na tym portalu dałam się nabrać ,,Ksieciuniowi'' ...Te młode dziewczyny są zwyczajnie naiwne...Bo gdyby tak pomyśleć trochę bardziej dogłębnie,to część świadomie jest naiwna,a część chce wierzyć ,że sa wyjątkowe...A Ja ,ja długie lata byłam sama,nie wierzyłam w miłostki-nie ,nie jestem az tak stara,lecz zalogowanie sie tam bylo czysta ciekawoscia i zwyczajnym wyglupem za namowa kolezanki,to mial byc moj ostatni raz na tego typu portalach... Nie dlatego ,ze ciagle szukam ,ale dlatego ze lubie pisac(czasem) z bardzo naiwnymi panami...Jacy to sa samotni,naprawde mozna wyczuc kto jest kim,a tak naprawde to w tym jedynym przypadku na tym dziwnym portalu,,Szukam Milionera'' poznalam kogos kto i owszem mial pieniadze.lecz zapomnial o godnosci,moralnosci,szczerosci ,uczciwosci itd...Ten kolega namieszal sobie w zyciu okropnie-zostawil zone,ma dziecko z strasznie mloda dziewczyna(ukrywajac to,to poprzedniczka poznana na tym ze portalu) i poznal mnie zeby wszystkim pokazac ,ze jednak pociagaja go trzydziestoparolatki...W artykule przeczytamy,ze to patologia-ja sadze ,ze to chec zaimponowania samemu sobie,tak jak te dziewczyny chca byc doceniane,tak Ci panowie chca byc dowartosciowani...Ten portal to selekcja ,wygodny sposob na wybranie sobie zdrowej,urodziwej, ,,mądrej" kolezanki,tylko brak i jednej i drugiej stronie ambicji...Jesli mezczyzna potrzebuje kobiety to jej szuka,poznaje,zdobywa ma na cale zycie...Jesli dziwczyna szuka faceta ,cholera tylko po co One mialy by szukac,no wlasnie to wylacznie moje zdanie te mlode studentki ida na latwizne i szukaja tylko dla pieniedzy...A panom to odpowiada...A co do mojego zdania to do jasnej cholery niech sie poznaja,dla pieniedzy dla seksu,czy innych doznan...Ale dlaczego ja ktora naprawde myslalam ,ze internet jednak zbliza ludzi musialam znalezc sie wlasnie w tamtym miejscu wtedy gdy moj kolega zechcial sobie znalezc nowa zabawke...? Socjologowie,pszchologowie i inni mdryz ludyie,mnustwo wypowiedzi mozna by napisac.Tylko po co... To i tak nie zmieni obecnego podejscia czlowieka do czlowieka gdy wiekszosc mysli o pieniadzach...   berivan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tym portalu sa takie MILIONERY , ze ja jestem bogatsza od nich, jak popiszesz z takim od razu wypytuje czym sie zajmujesz i co masz...bo on szuka ...mądrej ,tzn takiej co za siebie placi, pelno tam takich...zeby poznac milionera trzeba przebywac tam gdzie oni bogate kluby z kartą vipowską, drogie kluby fitnnes itp... Zeby pozac w maire przystojnego i nie starego dziada 50 letniego trzeba miec równiez jakąs kase... a jak nie masz to albo Dubaj albo dajesz za grosze starym dziadom, bo mlody i bogaty nie placi zazwyczaj ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem młodą studentka ,a na tym portalu dałam się nabrać ,,Ksieciuniowi'' ...Te młode dziewczyny są zwyczajnie naiwne...Bo gdyby tak pomyśleć trochę bardziej dogłębnie,to część świadomie jest naiwna,a część chce wierzyć ,że sa wyjątkowe...A Ja ,ja długie lata byłam sama,nie wierzyłam w miłostki-nie ,nie jestem az tak stara,lecz zalogowanie sie tam bylo czysta ciekawoscia i zwyczajnym wyglupem za namowa kolezanki,to mial byc moj ostatni raz na tego typu portalach... Nie dlatego ,ze ciagle szukam ,ale dlatego ze lubie pisac(czasem) z bardzo naiwnymi panami...Jacy to sa samotni,naprawde mozna wyczuc kto jest kim,a tak naprawde to w tym jedynym przypadku na tym dziwnym portalu,,Szukam Milionera'' poznalam kogos kto i owszem mial pieniadze.lecz zapomnial o godnosci,moralnosci,szczerosci ,uczciwosci itd...Ten kolega namieszal sobie w zyciu okropnie-zostawil zone,ma dziecko z strasznie mloda dziewczyna(ukrywajac to,to poprzedniczka poznana na tym ze portalu) i poznal mnie zeby wszystkim pokazac ,ze jednak pociagaja go trzydziestoparolatki...W artykule przeczytamy,ze to patologia-ja sadze ,ze to chec zaimponowania samemu sobie,tak jak te dziewczyny chca byc doceniane,tak Ci panowie chca byc dowartosciowani...Ten portal to selekcja ,wygodny sposob na wybranie sobie zdrowej,urodziwej, ,,mądrej" kolezanki,tylko brak i jednej i drugiej stronie ambicji...Jesli mezczyzna potrzebuje kobiety to jej szuka,poznaje,zdobywa ma na cale zycie...Jesli dziwczyna szuka faceta ,cholera tylko po co One mialy by szukac,no wlasnie to wylacznie moje zdanie te mlode studentki ida na latwizne i szukaja tylko dla pieniedzy...A panom to odpowiada...A co do mojego zdania to do jasnej cholery niech sie poznaja,dla pieniedzy dla seksu,czy innych doznan...Ale dlaczego ja ktora naprawde myslalam ,ze internet jednak zbliza ludzi musialam znalezc sie wlasnie w tamtym miejscu wtedy gdy moj kolega zechcial sobie znalezc nowa zabawke...? Socjologowie,pszchologowie i inni mdryz ludyie,mnustwo wypowiedzi mozna by napisac.Tylko po co... To i tak nie zmieni obecnego podejscia czlowieka do czlowieka gdy wiekszosc mysli o pieniadzach...   berivan
A jak ten Ksieciunio ma na imie? bo podobnego poznalam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stuprocentowa prawda, bardzo przykre, że niektórych takie zło spotyka;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam konto na tym portalu i jestem zadowolona. Są tam gĺównie faceci szukający stałych związków i z klasą a nie jak na innych portalach chamstwo i propozycje seksu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam konto na tym portalu i jestem zadowolona. Są tam gĺównie faceci szukający stałych związków i z klasą a nie jak na innych portalach chamstwo i propozycje seksu.
Wszystko niestety skarbie kręci się w okół kuśki,wcześniej czy póżniej dojdzie to do ciebie i nabierzesz doświadczenia,ściemę ci robią po to tylko żeby cię na  "dzidę " nabić !!!!  wtedy zobaczysz klasę bu,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Służę ci Aniu " moją dzidą " 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkładasz wszystkich facetów do jednego worka Iwonko a tam są też faceci poważnie myślący o życiu. Nie mówię o małolatach. Miałam wcześniej konta na popularnych portalach randkowych i to była strata czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Braknie tych milionerów dla was,a tak na zmywak do angola,szwaba czy żabojada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o tak przygoda by ci się za chciała ?jest mnustwo dżentelmenów ale czy na pewno bogatych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka strona jest dość podejrzana, nie oceniam jednak bo wydaje mi się, że takim ludziom trudno znaleźć partnera na poziomie. Ja sama szukam, jeżeli jakiś 'milioner' szuka tu opinii o tej stronie to proponuje się nie wysilać i napisać do mnie na  ero.club/3108/szukam-milionera-od-zaraz/ albo e-mail/może facebook :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka strona jest dość podejrzana, nie oceniam jednak bo wydaje mi się, że takim ludziom trudno znaleźć partnera na poziomie. Ja sama szukam, jeżeli jakiś 'milioner' szuka tu opinii o tej stronie to proponuje się nie wysilać i napisać do mnie na ero.club/3108/szukam-milionera-od-zaraz/ albo e-mail/może facebook :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka strona jest dość podejrzana, nie oceniam jednak bo wydaje mi się, że takim ludziom trudno znaleźć partnera na poziomie. Ja sama szukam, jeżeli jakiś 'milioner' szuka tu opinii o tej stronie to proponuje się nie wysilać i napisać do mnie na ero.club/3108/szukam-milionera-od-zaraz/ albo e-mail/może facebook :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny, A logowalyscie się na portalu Randka z Milionerem.pl? Sa tam i SugarDaddy i normalni bogaci faceci szukający związku. Coś w rodzaju stron szukammilionera, szukambogategopartnera czy sexrandki z ta różnica ze na randkazmilionerem.pl sa prawdziwi i faktycznie bogaci mężczyźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani ,też byłam na tym portalu . Faceci to ściema ,poznałam jednego kocha Nospr i muzykę klasyczna chce poczuc motyle w brzuchu .Okazł sie starym draniem ,który mysli że za pieniądze kupi młodośc i miłośc.Zamknęłam portal i obecnie jestem szczesliwa i żaden stary dziad nie bedzie nas kobiet. upokarzał. Uważajcie na tego Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć. Słyszeliście o portalu randkazmilionerem.pl? Coś w stylu sugardate, goldbikiniclub, bogaci milionerzy..? Póki co trafiam na same prawdziwe osoby. Myślę, że jest to portal o wiele bardziej godny polecenia niż chociażby szukambogatego czy sugardate :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cześć!  serdecznie zapraszam was do logowania się na portalu ***randkazmilionerem.pl ! tylko prawdziwe konta! tylko bogaci mężczyźni. tylko piĘkne kobiety. miłość, sex, zabawa, randki... to wszystko tylko na ***randkazmilionerem.pl !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według tych standardów to już jestem multimilionerem i powiem, że bardzo się zawiedziecie bo 100k rocznie nie wystarczy na życie znane z Hollywood a realizacja celów łączy się z ciągłą pracą a nie z ciągłą zabawą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...