Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szukamy dziewczyny na okładkę Dziennika Wschodniego. Wyślij zgłoszenie

Utworzony przez corka pana biskupa, 15 lipca 2013 r. o 16:35 Powrót do artykułu
najladniejsze to sa lokalne przedstawicielki oraz co niektore poslanki partii PiS, takie meskie - za to niektorzy panowie z PiS sa jacys tacy barzdo kobiecy , oj ...............niektorzy sie nawet pozenili  (ale w jakim celu tego nie wiem)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A chłopaków nie szukacie na okładkę ? Przecież to jest jawna dyskryminacja. Ciekawe co na to powiedziałby Biedroń !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie będą prezentowane kandydatki? na jakiej stronie ? i kiedy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najladniejsze to sa lokalne przedstawicielki oraz co niektore poslanki partii PiS, takie meskie - za to niektorzy panowie z PiS sa jacys tacy barzdo kobiecy , oj ...............niektorzy sie nawet pozenili  (ale w jakim celu tego nie wiem)
BARANI łbie PIS w końcu czy RUCH  Pedała, wszystko POpierd.oliło ci się w tym puzonie. he.he.he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Próbuje się dodzwonić na dwa podane numery telefonu, ale niestety nikt nie raczy odebrać. Jest dzień powszedni, przed godziną 13:00 więc... o co chodzi? Jednakże najbardziej intryguje mnie fakt, iż nie jest podany regulamin. Co z prawami autorskimi jeśli chodzi o wysłane zdjęcie? Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już wypełniałam email do redakcji ze zgłoszeniem, ale w ostatniej chwili się rozmyśliłam. Bo się tak bardziej zastanowiłam i przypomniałam sobie te ,,anonimowe'' komentarze z zeszłej edycji. Zazdrośni ludzie wypisują na dziewczyny obelgi. ;/ wiem, że o moją osobę też jest kilka zazdrosnych osób, więc wolę uniknąć tego gadania. Czekam na publikację uczestniczek i zobaczymy, jak w tym roku będzie się to odbywać ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję tę co dokonała napadu na dwójkę ludzi , koło KFC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może najpierw Dziennik niech zmieni swoją winietę ! aktualna jest tragiczna !!! tytuł gazety z datą i zajawka newsa z nr strony - wszystko to umieszczone na zdjęciu. jest to , po pierwsze brzydkie estetycznie, po drugie mało czytelne. tak nie robią czołowe dzienniki światowe. co za jołop to wymyślił i jeszcze kasę wziął ?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...