Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szukasz pracy? Masz ją na tacy!

Utworzony przez baton, 3 grudnia 2007 r. o 20:54
nie rozśmieszać ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe...1100 nett - to wychodzi jakieś 800 zł na rękę. Odjąć od tego koszty dojazdu do pracy ( ja jeżżac z czubów do centrum wydaje na benzyne 200- 300 zł/m-c) to wychodzi zasiłek Jeszcze zeby w tych orbotach jakieś możliwości na przyszłość były.... Faktycznie. Zdumiewające. Nie ma rąk do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy pracodawcy. Oferując takie płace to się ośmieszacie. Czy Wam starczy 1300 zł na utrzymanie rodziny? Nie! Wam nawet nie wystarcza 6000. Moi pracownicy zarabiają 100 zł dziennie , na rękę a ja dalej się czuję jako wyzyskiwacz. Bo według zysków firmy mógłbym im płacić 1000 euro. Ale to większość firm ma taki dylemat. Pracownik stacji benzynowej w Luxemburgu zarabia około 1300 euro. Paliwo jest po 4,15 zł. U nas paliwo kosztuje 4,45 a pracownik zarabia 1000, ale złotych. Nasze firmy strasznie dużo mają pieniędzy tylko co z nimi robią. Może szukają ropy naftowej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy 1100 netto to za tydzien pracy bo w mojej firmie stroz zarabia 2800 netto wiec drodzy pracodawcy prosze nie pisac glupot bo to nie rosja gdzie pracuje sie za 10 dolarow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieźle, najlepsze jest to dla kierowcy 2000zł. w transporcie międzynarodowym-śmieszne i system jednozmianowy to ciekawe.A tarczki pewnie po powrocie do kosza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
romek napisał:
czy 1100 netto to za tydzien pracy bo w mojej firmie stroz zarabia 2800 netto wiec drodzy pracodawcy prosze nie pisac glupot bo to nie rosja gdzie pracuje sie za 10 dolarow
2800 netto ..to pensja stróża??? nie chce mi się w to wierzyć...Szczególnie biorąc pod uwagę lubelskie warunki! ... chyba coś ubarwiłeś Romek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kto to pisał to sie chyba naćpał ...... za 1500zl brutto w lublinie to sobie mozesz zyc jak Cie mama karmi a tatus da samochod i za paliwo CI zapłaci... żenada... co z tego ze jest taka praca? co to za zarobki? pójdź do sklepu i zobacz ile zycie kosztuje albo sprawdz serwis z nieruchomosciami ile wynajem mieszkania kosztuje.... KPINA TEN ARTYKUŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...