Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szwecja: Motocyklista pędził po autostradzie z prędkością 300km/h (wideo)

Utworzony przez jon, 11 września 2011 r. o 11:02
brawo Dziennik za działania edukacyjne ! u nas też to bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy redakcja tej gazety ma po kolei w glowie ??!! Po jaką chorobę zamieściliscie ten art. i film ??!!! Czego on ma dowodzić i czemu słuzyć ?? Czy zdajecie sobie sprawę do czego to może doprowadzić ?? Jutro jakiś baran wsiądzie na swój motor i będzie chciał powtórzyc ten wyczyn na Al. Solidarności czy Witosa i co ?? Napiszecie art. jaka to tragednia zdarzyła się w Lublinie, bo zginął młody motocyklista i jaka to predkość jest okropna. Tylko nikt z was nie będzie pamiętał, że dzień wcześniej poprzez swoją bezmyslność i próżność SAMI ZACHĘCALIŚCIE DO JAZDY Z ZAWROTNĄ PREDKOŚCIĄ !!!! Głupota aż kakpie i z głowy tego szwedzkiego motocyklisty i z waszych głów także panowie redaktorzy !!! Myslałem że w dzienniku Wschodnim pracują profesjonaliści a nie dzieciuchy które nie zdaja sobie sprawy z konsekwencji tego co robią. P.S. Rozumiem, że nic was nie nauczył wypadek 2 młodych wartiatów pędzacych na motorze nak Krasnem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ulice Szwecji? Raczej drogi Szwecji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że już odezwali się nieudacznicy-zazdrośnicy których nie stać żeby jeździć tak szybko. Ja w każdym razie nie mam z nimi nic wspólnego i niniejszym pozdrawiam wszystkich którzy mają sprzęt, umiejętności i odwagę na to żeby aż tak bardzo ośmieszać ograniczenia prędkości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ghostrider to klasyka gatunku. Życzę sobie i wszystkim motocyklisto takiego doświadczenia i umiejętności. Niestety w Lublinie tak nie da się pojeździć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale co tu gdybać, jak nie ma się nawet Wiejskiego Sprzętu Kaskaderskiego, ni chińskiego skuterka, a autostrady zna się tylko z telenoweli w TV ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ghost Rider" postanowił nakręcić film i pokazać kierowcom samochodów, jak to powinno wyglądać. Na swojej stronie ostrzega, aby nikt nie próbował go naśladować.
Bardzo rozsądne, ale tem materiał doskonale można wytkorzystać do gier komputerowych, wyjąkowy odjazd, exra sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wole Nowy Jork: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110911/KRAJSWIAT/930535586
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziuniek napisał:
Ja wole Nowy Jork:
NY jest cool, ale ostra jazda jeszcze lepsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie żaden modyfikowany motocykl, tylko poczciwa Hayabusa. Ona ma V max 300 km/h. Ograniczyli ją elektronicznie, bo by pojechała jeszcze szybciej :-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest Hayabusa to w Polsce jest dobrobyt :-) . Oczywiście, że GSX-R!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...